Irelona – suchý krém na ruce s přírodním složením, který pomůže!

Pokožka lidských rukou je citlivá. Ruce vystavujeme každý den nepříznivým vlivům a to nejen těm přírodním. Pokožku našich rukou mohou výrazně narušit například i mycí prostředky na nádobí nebo i obyčejné mýdlo. Kůže na rukou je právě proto vysušená a popraskaná. Nemusí to ale nutně tak být. Stačí, když budete používat ty správné pomocníky. Zajímavý je právě suchý krém na ruce Irelona…

 

 

Přírodní složení krému Irelona funguje

Suchý krém na ruce Irelona vyrábí renomovaná česká společnosti Irel, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky s účinným složením. Své výrobky uvádí na trh již od roku 1994. Suchý krém na ruce Irelona patří mezi top produkty značky Irel právě proto, že přináší vysoký účinek a to téměř okamžitě.

 

Rychlé vstřebávání zajištěno díky speciálním látkám

Irelona je krém na ruce výjimečný svým složením. Obsahuje například oleje se středně dlouhými řetězci mastných kyselin, dále také glycerol a kyselinu stearovou, která se podílí především na tvorbě ochranné vrstvy pokožky. Krém Irelona obsahuje také řadu přírodních látek, které působí i tak, že zamezují rozvoji plísňových a infekčních onemocnění. Především díky složení z aktivních látek má Irelona ještě jednu skvělou vlastnost – rychle se do pokožky vstřebává. Můžete ji proto použít kdykoliv jen budete chtít. Za krátkou chvilku budete mít ruce ošetřené a pokožku krásně jemnou a hydratovanou.

 

Aktivní péče s jemným složením

Suchý krém na ruce Irelona je určen pro každého. Má opravdu velice jemné složení, a proto je možné ho používat i v případě, pokud máte citlivou pokožku. K dostání je v praktickém 100g balení, takže ho můžete mít neustále u sebe.

 

Krém Irelona a další produkty přírodní kosmetiky najdete na www.irel.eu