Irsko pro dva – Baileys ve speciálním v dárkovém balení

Kombinace čerstvé smetany, irské whisky, kakaa a přírodních aromatických přísad si omotá kolem prstu každého. Její jméno? Baileys. Příjmení? Nejoblíbenější smetanový likér na světě. A teď si ho vyvolení vychutnají ve dvou.

Baileys totiž pro vánoční trh připravila speciální  dárkové balení s originálními sklenicemi, které potěší kamarádku, rodiče, ale i pány s mlsnými jazýčky.

Důvod obliby tohoto výjimečného likéru je zřejmý – všechny přísady dosahují té nejvyšší kvality. Od smetany, která je do Baileys dopravena do 36 hodin po nadojení od krav, které se devět měsíců v roce pasou na zelených irských pastvinách, přes pověstnou „živou vodu“, tedy originální a jedinečnou irskou whisky, až po kakaové boby a vanilkové lusky, které likér jemně dochucují. Díky tradicí prověřenému procesu výroby a schopnosti whisky konzervovat smetanu zůstává obsah lahve i po 24 měsících stejně čerstvý a dobrý, jako v den, kdy jste si ji koupili.

Baileys můžete pít na mnoho různých způsobů, úžasná je s ledem, ale i v latté či v mrazivém espressu. Ale ze všeho nejlepší je ve dvou. Nezáleží na tom, jestli je to kamarádka, partner nebo máma, vždy s ní prožijete nezapomenutelné chvíle, protože na chuť Baileys se prostě zapomenout nedá! Napít se Baileys znamená jednu vlnu požitků za druhou – smetana se rozplývá, uvolňuje se whisky, která vás uvnitř krásně zahřeje a do toho všeho vpolouvá jemná chuť čokolády… Myslete na to, až budete chtít potěšit své milované a sáhněte po dárkovém vánočním balení Baileys Original Irish Cream s červenou mašlí a dvěma originálními skleničkami.

 

Doporučená cena před Vánocemi 329kč za 0,7l a 379kč za 0,7l v dárkovém balení se skleničkami.