698542356

Jak na netradiční zábavu a nezapomenutelnou párty? Snazaroo

Bude mít Vaše dítko v brzké době narozeniny nebo svátek a Vy pro něj musíte vymyslet pořádnou párty? Co ke klasickým balónkům, dortu, spoustě kamarádů přidat i něco, z čeho budou všichni úplně vedle? Pokud jste již slyšeli o barvách na tělo a obličej, nebudou pro Vás úplnou novinkou. Vzpomeňte pohled do neskutečně rozzářených dětských očí, když mohou jít za tygra, kočičku, strašidlo nebo cokoli jiného. Více o barvách na obličej Snazaroo a tělo Vám prozradí společnost AAA Hračkárna.

 

 

 

 

Pořádně vybarvená párty!

Vypadat nejen jako oblíbené zvířátko děti prostě milují, protože rázem jde úplně o jinou zábavu. Je to hned jiná hra, než když se plácají s bábovičkami nebo se honí kolem domu. „A, mami, pamatuješ na mé narozeniny, když jsme se namalovali?“ slyšelo již tisíce maminek nejen v České republice, jelikož to byl pro děti nezapomenutelný zážitek. Navíc jdou barvy na obličej a tělo snadno odstranit vodou a mýdlem.

 

698542356

 

Zdravotně naprosto nezávadné

Maminky nemusí mít obavy o zdraví svých dětí, jelikož výroba barev je pod přísnou kontrolou EU a FDA toy. Barvy na obličej a tělo vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické. Navíc vyhovují i citlivé pleti a nejsou parfémované. Pro jistotu byly testovány i mnoha nezávislými odborníky z oboru dermatologie a profesionálními toxikology. Verdikt zní jasně: Jsou skutečně nezávadné!

 

8957452

 

Velikou spoustu barev na legendární párty můžete vybírat již za 99 Kč. Více informací a kompletní nabídku barev na obličej a tělo naleznete na www.aaahrackarna.cz