Scandinavian style apartments. Bright interior with elegant kitchen of white color. Ikea furniture. 3D render

Jak odstranit flek na koberci od tuše a červeného vína

Dobrý den,

minulý týden jsem měla problém s našim novým kobercem, na který se rozlila tuš, kterou používá syn na malování. Zkoušela jsem různé rady a typy, které jsem vyhledala na internetu, jak odstranit tuž z koberce. Byla jsem z toho už zoufalá, protože se flek od tuše z koberce ani nepohnul, ba ještě bych řekla, že se zvětšoval při veškeré snaze jej odstranit. Pomalu jsem se smířila s tím, že už ho ani nevyčistím.

Na radu mé kamarádky jsem se zkontaktovala s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která je profesionálem v čištění koberců a nabízejí službu strojové čištění koberců kotoučovým strojem. Tuto firmu již dvakrát známá využila na čištění koberců a byla velmi spokojena, jak si umí poradit i se silně znečištěnými koberci.

Našla jsem si na internetu jejich webové stránky a přečetla si samé pozitivní recenze. Hned jsem se s nimi zkontaktovala, termín ani nic ostatního od začátku nebylo problém domluvit. To se v naší dnešní uspěchané době již příliš často nevidí. Přijeli k nám do týdne dva pracovníci jejich firmy a náš koberec krásně vyčistili.

Jejich čistící kotoučový stroj na koberce spolu se speciální čistící chemií odstranil naprosto všechnu nečistotu včetně skvrn od tuše. Po flecích nebyla ani památka, znovu krásně ožil barvou a svěže voněl. Byla jsem maximálně spokojena s jejich odvedenou prací a hned jsem si domluvila i vyčištění sedací soupravy s čalouněním u židlí a kuchyňské rohové lavice i s židlemi

Musím říct, že po jejich práci je všechno perfektně čisté. Zaměstnanci firmy A SERVIS jsou velmi šikovní, ochotní, slušní a jsou to profesionálové svého oboru.

Jak odstranit fleky na koberci od kávy a jiných nehod

old carpet texture
old carpet texture

Nedávno jsem měl doma návštěvu a nevím proč, ale rozhodl jsem se, že je venku sucho a nemusí se zouvat, to byla chyba. Stejně, i když je koberec tmavý, tak do něj návštěvníci zanesly nečistoty z balkonu, kam chodili na cigárko. Do toho jsem si ještě vylil na koberec kafe, takže jsem měl ten den vyloženě štěstí.

Obvolal jsem pár firem, které se zabývají vyčištěním koberců. Ale některé používaly metody, z kterých mám obavy, že nebudou dostatečně účinné, protože neobsahují kartáčování. Bylo třeba kontaktovat firmu, která nabízí čištění koberců kartáčováním. Kamarádka mi doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou má sama zkušenosti, dokonce je nechala doma samotné, protože neměla čas je hlídat. Trochu mě to zaráželo, ale vysvětlila mi, že se s firmou na tom domluvila a firma za své zaměstnance ručí, že doma nic neprovedou, a proto zaměstnávají pracovníky, které si proklepnou.

Po příjezdu pracovníků jsem měl opravdu radost z jejich chování vůči mně, byli nejen neuvěřitelně přátelští, ale také profesionální a chovali se ke mě velmi slušně. Prostě tak, jak se k zákazníkovi mají chovat. Koberec zbavili všech nečistot, které tam zůstaly po návštěvě a také odstranili perfektně flek po kávě. S touto firmou jedině dobré zkušenosti.