Jak oživit sexuální život ve třech krocích

Máte pocit, že už váš sexuální život není to, co býval? Zkuste s tím něco udělat. Inspirujte se tipy, jak opět vrátit vášeň do vztahu a znovu zahořet touhou po svém protějšku. Překvapí vás, že smyslnost vám vrátí tři jednoduché kroky?

 

1) Vědět, co vás vzrušuje

Když se vás někdo zeptá, jaké se vám líbí oblečení nebo jaká je vaše oblíbená barva, tak většinou dokážete odpovědět. Mnohem náročnější je najít odpověď na otázku, co se vám líbí v posteli a co vás vzrušuje v milostných hrátkách. I když možná víte, že máte raději něžné hrátky než divoké dovádění s BDSM pomůckami, tak je na místě vědět i podrobnosti.

Zkuste se zamyslet třeba nad svými erotogenními zónami. Už jste někdy zažili celotělovou masáž nebo jste si s partnerem dali třeba polibek do loketní jamky nebo ze zadní strany stehen? Spousta lidí zbytečně některá místa opomíjí a ani neví, jak by se cítili, kdyby je právě na tato místa partner políbil nebo jim věnoval pozornost. Zjistěte, co přesně vás vzrušuje a nebojte se to říct, zašeptat nebo třeba napsat i svému protějšku. Jen tak si užijete společný milostný život na maximum.

 

2) Nebát se zkoušet nové

Pro oživení sexuálního života byste se neměli bát nových věcí. Vyzkoušejte například erotické pomůcky, ať už se jedná o erotické hračky pro ženy nebo pro muže. Vyberte si například společně s partnerem erotickou sadu, ve které bude pro každého z vás něco. Pokud máte pocit, že váš protějšek na erotické pomůcky příliš není, překvapte jej alespoň erotickým spodním prádlem.

Kromě nových pomocníků pozvěte do postele i nové milostné polohy. Zapomeňte na klasického misionáře a vyzkoušejte milování ve stoje, v pozici lotosového květu nebo například zezadu. Zapojte do svých hrátek i různá místa. Už jste zkoušeli, jaký orgasmus můžete prožit na kuchyňské lince, ve sprše nebo třeba později večer na terase?

 

3) Zeptat se na rovinu partnera

Možná už víte, co se vám v sexu líbí a jaké máte preference. Víte však, co se líbí vašemu protějšku? Máte společné touhy a sny, které si můžete plnit nebo každý chcete trochu něco jiného? Pro šťastný vztah a dlouhodobou spokojenost v milostném životě, je rozhodně na místě říct si, co se vám líbí. Můžete to pojmout jako takovou malou předehru. Vezměte si k tomu sklenku vína, pusťte si hudbu, zapalte svíčky a vzájemně si popište své sexuální fantazie.