Jak se dá vylepšit kvalita bydlení v bytových domech?

Bydlení v bytových domech je ve velkých městech téměř nevyhnutelné. Zejména na starších bytových domech, které už mají svá nejlepší léty za sebou, se začíná projevovat zub času. Celý dům není dostatečně izolován, sklepy vlhnou a ani vnitřní část budovy není ve stoprocentní kondici. Pokud chcete své podmínky k bydlení zlepšit, je na čase s touto situací něco udělat. Nejlepší variantou je vyhledat odbornou pomoc. Tu vám nabízí společnost PS Stavby s.r.o.

 

 

Základem je kvalitní zateplení

První věcí, kterou bychom měli při rekonstrukci bytových domů začít řešit by mělo být rozhodně zateplení. Zateplení budov totiž dokáže přinést nemalé tepelné úspory. Největších úspor budovy dosáhnou při zateplení venkovního opláštění (fasády). Nejvyužívanějším druhem materiálu je stále polystyren, i když zvýšené oblibě se těší také tvrzené minerální vlny. Pouhým zateplením fasády ale nedosáhnete dokonalých úspor. Ještě jsou zde další druhy zateplení, které mohou úspory také zvýšit. Jedná se zejména o zateplení stropů a zateplení plochých střech. S těmito druhy zateplení vám společnost PS Stavby s.r.o.  také ráda vyhoví. Zateplení ploché střechy je velmi specifická práce, o které najdete detailní info ZDE.


 

Vraťte bytový dům opět do dobré kondice

Po zateplení fasády a střechy od psgroup.sk se dům bude zdát jako nový. Bohužel tak bude jen vypadat. Nesmíme zapomínat na to, že také vnitřní vybavení domů má už svá léta. Rizikovými partiemi jsou například rozvody vody, plynu a odpady. Společnost PS Stavby s.r.o. vám dokáže pomoci i s těmito problémy. Kromě zateplování budov se také soustředí na komplexní obnovu budov a všech jejích částí. I starý bytový dům se může vrátit zpět do skvělé kondice, aby mohl bezproblémově sloužit ještě dlouhá léta.

 

Kompletní nabídku služeb naleznete na www.psgroup.sk.