Jak žít „americký sen“ ve stověžaté Praze?

Bydlet ve městě a přitom mít pocit, jako byste žili přímo v přírodě. Jeden by si myslel, že v pražské metropoli věc naprosto nemožná. A přece se našlo místo, které vlastnosti originálního bydlení v lůně téměř panenské přírody přesně splňuje.

V rámci projektu Vilapark Klamovka vznikají nové byty na Smíchově, které proměňují americký sen v českou skutečnost. Bydlení je realizováno ve dvou typech jednotek. Čtyři sekce domů jsou navrženy na severní straně pozemku. Jedná se o velkoměstské byty s maximem soukromí a orientací do veřejného parku. Jejich typickým rysem je atypický balkon, který umožňuje celoroční vyžití. Můžete se na něm nejen slunit, ale třeba i grilovat nebo u stromečku slavit Vánoce.

Atyp nebo pavilon?

Druhým typem bytových jednotek jsou takzvané pavilonové domy. Čtyři sekce domů na jižní straně pozemku jsou umístěny do klidné zahrady. Díky tomu nabízí soukromí, jež ocení hlavně rodiny hledající klid. Byty mají prostorné prosklené lodžie, které umocňují již tak překrásný výhled do okolí. Radost v takovém bytě vítat slunečními paprsky nový den nebo večer při svitu hvězdiček usínat.

Celkem 117 nových bytů, nacházejících se u bývalého zámeckého parku Klamovka, vytváří rezidenční komplex, který navozuje jakousi oázu klidu v dnešním uspěchaném světě. Bude radostí v něm žít a vychovávat děti. K nezaplacení je pocit bezpečí a soukromí, které vám Vilapark Klamovka přirozeně poskytne.

Rezidenční bydlení je dostupné všem

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka je stavěn ve spolupráci se zkušenými designéry, kteří tvoří moderní, funkční bydlení s osobitým charakterem. Investor k jeho výstavbě používá kvalitní materiály a nejmodernější postupy, jejichž technologie je v souladu s nejnovějšími poznatky v oboru architektury i stavebnictví. Svůj vlastní byt zde můžete pořídit už od 6,9 milionu korun. Využít můžete i zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting.