IAN0000101

Jaká kosmetika je vhodná pro děti?

Pokožka dětí a dospělých se zásadně lisí. Děti mají pokožku citlivou a zranitelnou, a proto je potřeba ji efektivně chránit. Pokožku lze chránit jediným způsobem – účinnou kosmetikou. Poradíme vám, jakou vybrat a na co si dát při jejím výběru pozor.

 

 

 

 

Jak vybírat dětskou kosmetiku?

Děti by rozhodně neměly používat kosmetiku pro dospělé, protože ta by jim mohla způsobit kožní problémy. Proto je nutné se jí vyvarovat. Dětská kosmetika musí mít šetrné složení. A právě to může nabídnout kosmetika s přírodním složením. Neobsahuje totiž chemické látky, které nejsou pro pokožku přirozené. Obsah přírodní kosmetiky tvoří účinné přírodní látky, které mají na pokožku prokazatelně pozitivní vliv. Při výběru kosmetiky pro děti se proto raději zaměřte právě na přírodní kosmetiku. Budete tak mít jistotu, že dětem poskytnete kvalitní péči.


 IAN0000101

Možností je mnoho

Přírodní kosmetika pro děti může mít mnoho podob. Vybírat můžete oleje, balzámy, tělové mléka a krémy, které pokožce dodají potřebné živiny a zanechají ji krásně jemnou a hydratovanou. Vhodný je například Dětský balzám bio karité od značky Saloos, který obsahuje výtažky z levandule, heřmánku a geránie a poskytuje tak pokožce péči i efektivní ochranu. Dětem byste měli kupovat i speciální sprchové gely, šampony a kondicionéry. Pro větší děti je vhodný Dětský šampon od značky Urtekram s výtažkem z měsíčku, který také hojí vnitřní i vnější záněty a má uklidňující účinky.

 

UJO0000101

 

Děti by měly mít i svá speciální tuhá nebo tekutá mýdla a další kosmetické přípravky jako jsou například balzámy na rty a další. Přírodní kosmetiku pro děti  nabízí na českém trhu i značky Weleda, Mádara, Martina Gebhardt, Nobilis Tilia a další.

 

Nabídku účinné přírodní kosmetiky najdete na www.biooo.cz