Jaké mají přednosti dřevěné garáže

Přemýšlíte o výstavbě vhodného parkovacího místa, ale nejste si doposud jisti, jak by mělo vypadat? trh je plný inspirativních nápadů nejrůznějšího materiálového provedení, ovšem pro který se rozhodnout? Podívejme se na hlavní přednosti, které přinášejí dřevěné garáže.

 

V jednoduchosti je síla

Dřevěné garáže jsou především jednoduché na vyprojektování a následnou realizaci. Pokud patříte ke středně zručným kutilům, nebude vám dělat potíže se o výstavbu postarat svépomocí s kamarádem. Dřevěná garáž je malou napodobeninou srubové konstrukce a stačí jí jen občasně opatřit ochranným nátěrem.

 

Dřevěné garáže se rychle montují

Dřevěné garáže nabízejí opravdu rychlou reakci na potřebu získání moderního parkovacího místa. Usazuje se na předem připravenou betonovou desku nebo patky. K montáži není zapotřebí speciálního vybavení a vystačíte si s celkem tradičním nářadím povalující se v každé dílně nebo domácnosti.

 

Variabilní výběr

Pokud se rozhodnete pro typ montované garáže ze dřeva, otevírá se před vámi celkem slušná nabídka jednotlivých variant. Zákazník si tak do posledního detailu zvolí, jak by měla jeho dřevěná garáž vypadat bez ohledu na katalogovou nabídku společností. Dalo by se říci, že se jedná o dřevěnou garáž na míru. Kromě přesného tvaru dřevěné garáže si lze zvolit i typ střechy, osazení dveří, typ vrat a v neposlední řadě i velikost samotné garáže.

Dřevěné garáže za skvělou cenu

Na konec je nutné podotknout, že dřevěné garáže od společnosti Hobbytec jsou na trhu za skvělou cenu. Stačí si k porovnání ověřit ceny zděných garáží a rozhodnutí je zcela jasné. Dřevěné garáže montovaného typu nepodléhají úřední byrokracii, takže za splnění určitých podmínek není třeba vyběhávat stavební povolení.

Pokud vás dřevěné garáže zajímají, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese www.hobbytec.cz.