Jedna lžička denně vám může pomoci ke spokojenějšímu životu!

Zdraví je ta nejcennější věc, kterou v životě máme. Jestliže není zdraví, není ani radost. Právě proto je velmi důležité o naše zdraví dobře a pravidelně pečovat. Možná se budete divit, ale bude vám stačit i jedna lžička denně…

 

 

Ostropestřcový olej je malý zázrak

Člověk pochází z přírody, a právě proto jsou pro podporu jeho zdraví nejúčinnější přírodní látky. Stále více lidí se začíná objevovat přírodní doplňky stravy a jejich jedinečnou sílu. Je to určitě krok správným směrem, protože právě přírodní doplňky stravy dokáží zlepšit lidské zdraví. Důkazem toho je ostropestřcový olej, který přináší celou řadu blahodárných účinků.

 

Podporuje imunitu, činnost srdce, jater, mozku…

Ostropestřcový olej je jedinečný svým složením. Obsahuje totiž velké množství kyseliny linolové, která patří do skupiny vícenásobně nenasycených mastných kyselin označovaných omega-6. Kyselina linolová je nezbytná pro správné fungování lidského organismu, ale lidské tělo si jí neumí samo vytvořit. Ostropestřcový olej je proto jedinečnou příležitostí k tomu, jak ji do těla dodat. Tento olej je také vyznaným zdrojem přírodního vitamínu E a fytosterolů. Právě díky jeho složení ostropestřcový olej působí blahodárně na lidský organismus – posiluje imunitu, pozitivně ovlivňuje srdeční a mozkovou činnost a posiluje také odolnost buněk proti působení volných radikálů. Ovlivňuje i správnou funkci jater a přispívá i ke zlepšení funkcí pokožky a sliznic. Pomáhá i při diabetu nebo lupence!

Stačí pouze jedna lžička denně

Ostropestřcový olej je takový malý zázrak, jehož pravidelné užívání může výrazně zlepšit kvalitu vašeho života. Jeho užívání je snadné. Stačí jedna lžička denně. Pokud budete chtít, můžete ostropestřcový olej přidat i do tepelně neupravených pokrmů.

 

Udělejte správnou věc pro své zdraví. Více najdete na www.irel.eu