48645289 - high angle view of hand cleaning red wine fallen on rug at home

Ještě pět minut, jdeme na jedno, pojďme se ke mně dívat na film a další jiné lži

Každá éra má své zaběhnuté konvence, tak to prostě chodí. Podle toho se chováme, oblékáme, podle toho je utvořený celý školský systém, řídí se firmy, natáčí se filmy a spousta dalších věcí, na které si vzpomenete. Vlastně prakticky všechno. A s tím jsou spojené i zaběhnuté fráze, o kterých všichni víme, že jsou lež, ale všichni je používáme. Jako když někdo leží v posteli a vy se ho marně snažíte vzbudit a on vám řekne ještě pět minut. A vám se ho podaří vzbudit až za půl hodiny a to tak, že už vám nezbylo nic jiného, než ho polít vodou. V těch horších případech mu provedete ještě něco sadističtějšího, třeba taková housenka na obličeji je taky poměrně účinný budíček. Nebo když se žena někam chystá, vy na ni čekáte a ona vám řekne ještě pět minut. V překladu to znamená jdi si zapnout televizi a pokud nemusíš řídit, tak si otevři i pivo, máš hromadu času.

Nevinné lži typu jdeme na jedno a pojďme ke mně na film snad ani není potřeba rozebírat. Všichni víme, že to není jedno pivo a že to není o filmu. Dobře, prvních dvacet minut možná, abych teda někomu nekřivdila. A takových hezkých výmluv je celá řada. Ne, že by z nich byl někdo tak bláhový, že by si myslel, že toho druhého tím „oklame“ nebo by jim dokonce sám věřil. Je to prostě konvence. Ale jestli se mi nějaká hodně nelíbí, tak je to tato:  nemám čas. A hodně lidí se vymlouvá na úklid. Nikdo z nás ale nestráví celý den luxováním. A pokud už má opravdu tolik práce, že nestíhá, tak by mohl využít třeba služeb úklidové firmy. Navíc pro spoustu domácích prací je odborníků zapotřebí. Například u čištění koberců. To si radši objednejte službu čištění koberců Praha od A SERVIS LIPKA, mokré čištění koberců Praha 9  a ten čas si udělejte. Tu výmluvu, že jdete na jedno, všichni stráví líp, než když řeknete, že budete celý den drhnout koberec.

Čištění solárních panelů, mytí zimních zahrad, atrií, skleníků, prosklených výtahů. Výškové práce Praha 9

Úklidu jsem nikdy moc neholdovala. Vždycky mi přišlo lepší více pracovat, vydělat si a potom si na to někoho najmout. Protože když přijdete domů, práce by vás čekala tak jako tak. Mě moje práce baví, ale úklid nesnáším. Takhle to praktikuji už nějakou dobu a s úklidem se obracím na firmu A SERVIS LIPKA, výškové práce, mytí oken Praha 9, čištění fasád, hlavně kvůli mytí oken a čištění koberců.

Mytí oken jsem už jako dítě nesnášela a věděla jsem, že to dělat nebudu. Vždycky, když jsem viděla, jak maminka leze po těch vratkých schůdkách, tak jsem si říkala: pane bože, jen to ne. Tuhle práci pro mě dělají zaměstnanci z A SERVISU a já jsem moc spokojená. Mám od nich i nano impregnaci na sklo, která vydrží i několik let a špína se ze skel opláchne jen proudem vody, což je skvělé, protože potom jejich úklid zabere minimum času a námahy. Většinou to za mě udělá buď déšť nebo v případě nouze manžel. Když zalévá zahradu, tak hadicí rovnou přejde opatrně i na okna.

48326599 - table and chairs in sparsely decorated dining room in high rise condominium building - architectural interior of contemporary dining room with dramatic flower arrangement and bare walls. 3d rendering

Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník a k těm já rozhodně patřím, protože s ní spolupracuji už dlouho a nikdy jsem nenarazila na žádné problémy. Zaměstnanci jsou velmi milí, ochotní a profesionální a vše vždycky zvládnou rychle, takže to někdy nezabere ani odpoledne a vy pak můžete den naplnit i jinými aktivitami. Další výhodou je, že firma služby nabízí i za fajn cenu, alespoň podle mého, když vezmu, jak dobře práci dělají. Já si za kvalitní servis určitě ráda připlatím, hlavně, když budu spokojená. Takže mytí oken Praha od A SERVIS doporučuji.

 

1 thought on “Ještě pět minut, jdeme na jedno, pojďme se ke mně dívat na film a další jiné lži

Comments are closed.