Ježíšek je cool. Letos vám bude rozdávat personalizované tenisky.

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi snaha obdarovat své blízké tím nejoriginálnějším dárkem. Nechte to na Ježíškovi a letos honbu za nejlepším dárkem rozhodně vyhrajete.

Pokud je ten, komu chcete udělat radost, alespoň trochu sportovně založený, pak mu nadělte tenisky. Ale ne tak obyčejné. Conversky nechte připravit na míru s potiskem, který potěší každého. Co je k tomu potřeba? Stačí sa podívat na stránky www.notlikeyou.com, vybrat motiv, nebo podle instrukcí nahrát vlastní, vybrat si velikost a typ Conversek, a máte splněno. Top dárek od Ježíška letos nadělujete vy. Udělejte si radost z unikátního dárku i vy.

Budoucnost se nachází v originalitě. Dejte jí prostor – na teniskách…

 

Skinzone™

Společnost Skinzone™ se výrobě kvalitních doplňků věnuje již více než 8 let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek, grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného skinu v řádu několika dní. Cena dekorativních obrázků závisí na typu a zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena základních skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč. Ochranné kryty pro mobilní telefony jsou technologickou novinkou, cena začíná na 490 Kč.

Ochranné fólie Screenshield™ (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield™ standard nebo Screenshield™ Tempered Glass) snadno ochrání všechna mobilní zařízení s dotykovým displejem. Nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních a elektronických zařízení. Vše na www.skinzone.cz

Dále společnost Skinzone dodává krásné kabelky z nejjemnější italské kůže, diáře, apod., více na www.skinzonefashion.com. Další je projekt www.notlikeyou.com.

Budoucnost patří Vám.