DSC_3064-001

Jsou internetové nákupy opravdu tak výhodné?

Máte zkušenosti s nákupem zboží na internetu? Máte strach, že výrobek, který chcete zakoupit vám nebude vyhovovat, protože jste neměli možnost si jej vyzkoušet? Tato možnost je velmi reálná. Já jsem se rozhodl, že nové matrace nakoupím právě přes internet. Moje zkušenosti nebyly příjemné.

 

 

 

Internetové obchody lákají nízkými cenami

Pro svou rodinu jsem se rozhodl nakoupit nové matrace. Měl jsem se rozhodnout, jestli nakoupím matrace v kamenné prodejně nebo na internetu. Z důvodů nižší ceny jsem se rozhodl pro nákup na internetu. Prodejce vypadal důvěryhodně a já jsem proto neváhal. Všechny problémy začaly již u dlouhé dodací lhůty. Když po měsíci přišly matrace domů, připadaly mi již na pohled nekvalitní. Když jsem je vyměnil za staré zjistil jsem, že nevyhovují ani jednomu členovi mé rodiny, protože informace, které o nich uváděly na stránkách nebyly pravdivé. Když jsem usoudil, že tyto matrace nám nevyhovují, chtěl jsem je vrátit. Najednou byla ochota a vstřícnost prodejce pryč.

 

DSC_3064-001

 

Bez předchozího vyzkoušení si již nic nekoupím

Po této zkušenosti jsem se rozhodl, že si žádnou matraci nekoupím bez předchozího vyzkoušení. Kolega v práci mi doporučil společnost Balnest s.r.o. Nejprve jsem si vše prověřil a pak jsem zjistil, že se jedná o opravdu kvalitního a prověřeného výrobce matrací. Již při prvním telefonátu mi sami nabídli, že produkty přivezou až k nám domů, abychom si je mohli otestovat z pohodlí domova. Nejednalo se o žádnou formu podomního prodeje, ale pouze o to, zjistit jestli mi matrace Balnest budou vyhovovat. Odborník společnosti Balnest s.r.o. si vyslechl naše požadavky a v konkrétních případech nám pomohl vybrat správný produkt. S přístupem i matracemi jsem byl nadmíru spokojen.

 

Jestli chcete také být spokojen při nákupu matrací, navštivte stránky www.balnest.cz.