Jste chovatel? Portál naplanujchov.cz vám může v mnohém pomoci!

Pokud se věnujete chovu vlastně jakéhokoliv zvířete, potom určitě víte, jak moc je důležité mít co možná nejvíce informací. Každé zvíře má své specifické potřeby, které by měl každý majitel znát. Jedině tak totiž zajistí zvířeti plnohodnotný život. Začínáte s chovem a hledáte pomoc? Nebo jste zkušený chovatel a chcete se o své vědomosti podělit s ostatními? Nebo ještě jinak – hledáte dodavatele krmiva či jiných chovatelský potřeb? Pokud ano, určitě by vás měl zajímat specializovaný portál naplanujchov.cz!

 

Informace, kontakty a ještě něco navíc

Nový portál naplanujchov.cz vznikl s jedním hlavním cílem – pomoci všem zodpovědným chovatelům z České republiky s jejich činností. Portál funguje vlastně jako místo pro setkávání a současně slouží jako bohatý zdroj informací pro všechny, kdo se v oblasti chovu nějakým způsobem angažují. Určitě potěší všechny, kdo hledají dodavatele chovatelských potřeb či krmiva apod. Na portálu najdete interaktivní mapu – stačí jen jedno kliknutí na příslušný region a ihned se vám zobrazí seznam všech důležitých firem, které mají co dočinění s chovem zvířat. Součástí stránek je i magazín, kam jsou pravidelně přidávány články různých témat. Můžete v nich najít praktické rady, pomoc i návody a postupy. Určitě vám s chovem pomohou.

 

Inzerce je otevřena pro všechny

Součástí naplanujchov.cz je i inzerce zvířat. Stačí se jen registrovat a i vy se můžete do prodeje či nákupu zapojit. Můžete zde podat vlastní inzerát, nebo výhodně nakoupit od ostatních. To už bude záležet jen na vás. Inzeráty jsou pro větší přehlednost seřazeny do kategorií. Prodávat a nakupovat můžete nejen zvířata, ale třeba i chovatelské potřeby, krmivo – zkrátka vše, co je pro chovatele důležité! Registrace na portálu je zdarma a zabere jen chviličku.