Kam vyrazit v lednu 2013? Na SVATEBNÍ VELETRH!

Již střádáte plány na první měsíc nového roku? Máme pro vás zajímavý tip – SVATEBNÍ DNY 2013 v Clarion Congress Hotel Pratur. Přijďte se inspirovat 11. 1. – 12. 1. 2013 do jednoho z největších kongresových hotelů v Praze, jakým způsobem je možné vyšperkovat vaši svatbu k naprosté dokonalosti.

 

 

Pestrá škála firem, které zajišťují vše od svatebních šatů a doplňků, květin a dekorací, míst pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, šperky, svatební hudba a vozy, až po vizážistky, kadeřnice, svatební dorty, cukroví a další lahůdky. Specialitou jsou například masové dorty, vína, káva a další nápoje – prostě vše pro přípravu svatby. Na ploše více jak 3000 metrů čtverečných na vás čeká na 100 vystavovatelů.

 

Slevy, akce a různé ochutnávky zajištěny!

Většina vystavovatelů Vás zahrne zajímavými veletržními slevami, akcemi a ochutnávkami. Budoucí nevěsty se mohou nechat nalíčit a učesat, což se jistě nejedné zalíbí. Program je nabitý módními přehlídkami svatebních, společenských šatů i pánské módy, přednáškami a čekají na vás i hudební vystoupení. A nudit se nebudou ani pánové – k vidění budou nejrůznější vozy od historických až po nejmodernější modely. No a pro děti? Pro ty je zde dětský koutek v Galerii Fénix.

 

Chceme akci zapsat do České knihy rekordů!

Pro SVATEBNÍ DNY 2013 připravujeme velké překvapení – jednáme s agenturou Dobrý den o vytvoření rekordu a zápis do České knihy rekordů – nechte se překvapit! Clarion Congress Hotel Prague se nachází přímo na metru, stanice metra B Vysočanská. Parkování v garážích přilehlé nákupní Galerié Fénix zdarma.

 

SVATEBNÍ DNY v ClarionCongress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany.

 

Pátek: 15.00 – 20. 00 hod.

Sobota:10.00 – 18.00 hod.

Vstupné: 100 Kč, vstupenka bude platit na oba dva výstavní dny.

 

Více informací a aktualit najdete na www.svatebnidny.cz

Najdete nás na facebooku