Kdo Vám spolehlivě zajistí servis mytí výloh v Praze

Náš malý obchůdek, konkrétně butik s oblečením pro ženy, sídlí na Vinohradské třídě na Praze 3 kousek od obchodního centra Atrium Flora. K firmě Servis Lipka, s r.o. jsem se jako vedoucí dostala docela náhodou, protože pokud vím, obchody vedle nás nikdo neumývá, aspoň ten náš za dva roky, co tu jsme, nikdo.

Jsme tady řada takových menších obchůdků vedle sebe, všechny natočené do ulice, avšak do obchodního centra naproti přes ulici chodívám často. A jednou jsem si tak ráno před otevírací dobou našeho butiku šla opět nakoupit do jejich supermarketu a potkala tam cestou v jednom patře mladého usměvavého muže, jak umývá jeden obchod.

Obchod měl opravdu krásně čisté výlohy a samozřejmě že mě napadlo, že by se mi tak čisté líbily i u nás. A taky že by to potřebovaly! Takže oslovila jsem pána, požádala ho o mytí u nás, jestli by to bylo z jeho strany tedy možné, domluvili jsme se a on říkal, že se zastaví ještě dopoledne, až práci v obchodním centru dodělá.

Pak opravdu přišel, výlohy si prohlédl, změřil metrem a potom zavolal svému šéfovi, aby se domluvila cena a podmínky mytí. Nás obchůdek sice velké výlohy nemá, ale jsou docela vysoké, takže dohromady to dělá okolo 10 m2. Pán nám výlohy pořádně umyl a ještě doleštil bavlněným hadříkem.

Dělal to velmi jednoduše, moc dlouho mu to ani netrvalo, k tomu nám ještě utřel dřevěné rámy pod sklem, na které stekl voda dolů, a výsledek byl i přesto opravdu moc dobrý, takže od té doby si je občas nechávám mýt od něj zase. Jsem spokojená, nemám důvod měnit firmu Servis Lipka, s pánem si občas i pěkně popovídáme a když je třeba, zavolám a domluvíme se spolu. Většinou je to tak jednou za dva tři měsíce. Majitelka obchodu je spokojena taky, takže jen tak dál! 🙂 Maria Lehovcová

Mytí výloh, čištění a impregnace fasád

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. funguje na půdě několika států – Česká republika, Slovenská republika, Německo, Rakousko – již mnoho let a může tak nabízet svoje služby i zahraniční klientele. Jako tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidových služeb mytí oken provádí zakázky pravidelné a opakující se, ale také jednorázové či nárazové.

02 Výlohy8

Intervaly si zákazník může určit sám nebo lze využít standardní nabídku cyklů mytí výloh – mytí 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany oken. Zaměstnanci firmy pracují s kvalitními pomůckami, a v případě, že jsou skleněné plochy špatně přístupné, jsou vybaveni vysokozdvižnou, horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou jsou důkladně proškoleni pro práci ve výškách dle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Odborně čistí také okenní rámy a parapety, zbavují okolí okna pavučin a zatvrdlých nečistot. K mytí oken používají i triku takzvaného suchého leštění, který spočívá v tom, že nepoužívají žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou textilii, kterou skleněnou plochu vyleští. Suchý trik leštění zajišťuje, že po krátkém čase neuvidíte na oknech kruhy a tahy od leštění.

Klientům dále nabízí aplikaci hydrofobní nanotechnologické impregnace – tzv. Glasprotect, ta za pomoci tzv. lotosovému efektu, vytvoří kuličky z prachu a spadů a vody, které se samospádem nebo větrem z okna odvalí pryč. GlasProtect vaše okno chraní až 6 let a po tuto dobu není třeba okna umývat.

A SERVIS v oblasti úklidových služeb provozuje i další činnosti – čištění markýz, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG.