14202741 - beautiful newly installed brown laminate flooring and baseboards in home.

Kdo voskuje vinylovou podlahu a linoleum. Nano impregnace, čištění Praha 9

Mám v pronájmu malý byt, který užívám jako kosmetický salon, kde mám všude podlahu. Ale prováděli jsme tu menší stavební úpravy, takže bylo potřeba dát podlahu pořádně do „pucu“. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou kvalitní seriózní úklidovou firmu, která by mi vinylovou podlahu a linoleum vyčistila. Sama jsem se do toho moc pouštět nechtěla, protože mi stačí, že se s tím dřu doma a stejně k tomu nikdy nemám takové výsledky, jaké bych očekávala.

A na diskuzních fórech jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování vinylové podlahy, linolea, čištění Praha 9 a na jejich službu čištění podlah Praha, která na jejich čištění používá rotační jedno kotoučový stroj s přítlakovým kartáčem. Zkontaktovala jsem je a přijeli za tři dny. Na tu nejhorší špínu pomohla kyselá chemie, která je sice velice agresivní, ale při správném použití velmi efektivní.

Potom roztok odsáli speciálním vysavačem, znovu vyčistili vodou a tím zneutralizovali zbytek chemie a nečistot. Jako další postup pro kvalitní údržbu použili zakonzervování ochranným voskem – průmyslovým polymerem v několika vrstvách, ale nejdříve nechali podlahu pořádně vyschnout. Podlaha potom vážně vypadala jako úplně nová a já jsem byla tak nadšená, že jsem si od nich nechala nakonec vyčistit podlahy i u nás doma.

Zaměstnanci byli navíc velmi slušní a spolehlivý, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Super je, že nabízí i další řadu úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat umýt okna, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech.

Mytí oken a skleněné fasády po stavbě, Odstranění barvy, silikomů, polepů. Výškové práce Praha 10

S manželem jsme přestavovali dům a po všech úpravách na oknech zůstala hrozná špína, prach, zbytky cementu a vůbec všechno možné, co po sobě dělníci nějak neuklidili, i když jsme si mysleli, že to bylo v popisu jejich práce. Každopádně nám se okna podařit nevyčistilo, tak bylo potřeba najít nějakou dobrou úklidovou firmu, která by se zabývala mytím oken, abychom se na ta špinavá okna už nemuseli déle koukat.

15165430 - housework with red squeegee for glass, window cleaning

Projela jsem teda hodně důkladně diskuze na všech možných webových serverech a narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken po stavbě, výškové práce Praha 10 a hned jsem se s nimi zkontaktovala. Byla jsem ráda, že jednali velmi pohotově a mytí oken nám domluvili hned na následující den. Přijeli čtyři pracovníci a jejich ultra rychlé umytí našich oken mě fakt ohromilo, a to rozhodně nemohu říct, že by práci odflákli.

Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. V tak výborný výsledek jsem ani nedoufala, protože mytí oken je náročná práce, u které se ví, že se může stát, že nad tím strávíte hodiny a stejně to na tom nebude vidět. Jsme s manželem velmi spokojeni a jejich službu mytí oken Praha určitě využijeme i v budoucnu, i když věříme, že po jejich kvalitně odvedené práci to bude potřeba až za velmi dlouhou dobu.

Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle. Navíc nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, jsme si jistí, že práci provedou stejně kvalitně i v těchto případech.