Když máš správnou pilku – taháš ji jen chvilku!

Praktická pomocnice, o kterou se můžete pořádně opřít, vždy potěší. Aku pila má ale mnohem více výhod, díky kterým si ji během chvilky zamilujete. Jednou ze skvělých vlastností je, že práci pro ní najedete celoročně. Obzvlášť pokud topíte kamny, krby a máte zahradu se stromky.

Seznamte se s lehkou řetězovou bateriovou pilou. Ergonomický tvar pro držení je jistě výhodou pro každou práci, ale váha a samozřejmě kvalita během řezání dělají opravdový rozdíl. Skvělé taky je, že na jaře a létě se vám bude hodit na prořezávání větví stromů. Na podzim a skoro i v zimě se ještě na zahradě dělají úpravy, ale hlavně pokud máte krb či krbová kamna, bude pro vás požehnáním při přípravě dřeva na zátop.

Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Více informací o zahradních i úklidových pomocnících naleznete na www.karcher.cz