KRÁSNÉ, DLOUHÉ ŘASY PRO ZDRAVÉ SEBĚVĚDOMÍ

Jen málokterá žena má od přírody krásné a dlouhé řasy. Přitom je to přáním snad každé ženy. Pokud vám nevyhovuje nalepování řas, je tu právě pro Vás novinka od firmy BrazilKeratin.

PERFECTLASHES je unikátní sérum – revoluční novinka – aktivující nový a silný růst vlastních řas. PERFECTLASHES je bioaktivní růstový stimulátor, který při pravidelné aplikaci na řasy způsobí jejich nový intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních i dolních řas. Přípravek funguje zcela spolehlivě v každém věku. Dosahuje neuvěřitelných výsledků. Vyžaduje pouze jediné. Pravidelnou a pečlivou aplikaci a trpělivost. Maximálního prodloužení a zahuštění řas je dosaženo za 3 – 4 měsíce. Výsledek však stojí za to! Tento kosmetický prostředek je v plastové lahvičce s vloženým aplikátorem ke snadnému nanášení bez jakýchkoliv ztrát.

Na otázky, které nás nejvíce zajímali, jsme se zeptali majitelky studia André – Martiny Bašusové, která přípravek PERFECTLASHES prodává i na internetových stránkách www.brazilkeratin.cz

Štípe přípravek když se mi dostane do oka?

Prostředek PERFECTLASHES je určen k nanášení na víčka a na řasy, ne do očí. Pokud se však neopatrnou aplikaci do oka dostane, mírně štípe, tak jako téměř vše co se do oka dostane, včetně čisté vody. Štípání je však ,,snesitelné“ a většinou postačí silnější sevření víček, čímž se prostředek z oka vytlačí. Oko se zklidní do několika minut a oschne. Pokud by se však výjimečně u uživatele objevila zvýšená citlivost nebo alergie na prostředek,je nutno jeho používání ukončit.

Na jak dlouho mi jedno balení vystačí ?

Jedno balení PERFECTLASHES, tedy 3,5 ml roztoku postačí na ,,štědrou“ aplikaci na obě oči 1x denně přesně na dobu 4 měsíců. Pokud se rozhodnete prostředek aplikovat 2x denně je nutno zakoupit balení dvě (cenově zvýhodněno)!

Nevadí když po použití aplikátor zase dávám do lahvičky s náplní?

Nevadí. Naopak obal PERFECTLASHES je navržen s tímto záměrem. Náplň je dostatečně chráněna před mikrobiálním napadením použitím jemné přírodní a syntetické konzervační látky.

Má přípravek nějaké vedlejší nežádoucí účinky?

S výjimkou občasného zaštípání v oku při neopatrném nanášení, nejsou v současné době žádné nežádoucí vedlejší účinky PERFECTLASHES pozorovány. Pro jistotu však doporučujeme, nepoužívejte přípravek v těhotenství a ani v době před plánovaným otěhotněním. Působí přípravek např. i na růst vlasů? Jsou známy případy, kdy prostředek

Je PERFECT LASHES stejný jako zahraniční konkurenční kapičky?

PERFECTLASHES je pro spotřebitele při přibližně stejné ceně podstatně výhodnější. Hlavní účinnou látku mají oba stejnou, avšak v PERFECTLASHES je této látky o 50% více !!!!

Tedy rychlejší nástup účinku, nižší spotřeba přípravku vyšší efektivita. Navíc PERFECTLASHES má i vyšší obsah náplně, tedy 3,5 ml oproti konkurenčnímu, který obsahuje jen 3 ml. Velmi významným přínosem pro uživatele je i forma kosmetického

obalu s houbičkovým aplikátorem, kterým se přípravek elegantně nanáší a beze ztrát.

Jakékoli další informace o výrobku i aplikaci, Vám ráda poskytne pí. Bašusová – martina.basusova@brazilkeratin.cz