Kuličkové polštáře jako řešení pro zdravé spaní

Opora hlavy a krční páteře je při spaní velice důležitá. Pokud má hlava i krční páteř dostatečnou oporu, máte jistotu, že se kvalitně vyspíte. V opačném případě nemůže být o příjemném spaní ani řeč. Jako nejlepší řešení se v současné době jeví kuličkové polštáře. V čem jsou jiné a proč vsadit právě na ně?

 

 

 

Vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno UNICO jako záruka pohodlí

Na výrobu kuličkových polštářů se specializuje česká společnost Kvalitex. V jejich sortimentu najdete kuličkové polštáře, které jsou naplněny vysoce kvalitním kuličkovým dutým vláknem UNICO a právě to je základem jejich vysokého komfortu. Kuličkové duté vlákno UNICO tvoří 100% polyester a jeho výhodou je, že je nesléhavé. Takže může hlavě i páteři poskytnout příjemnou oporu po celou dobu spánku. Polštáře se díky tomu dají i lehce natřepat.

Podle vašich představ

Kvalitex nabízí kuličkové polštáře v několika provedeních. Všechny mají jedno společné – mají praktický zip, díky kterému si můžete obsah kuličkových dutých vláken přizpůsobit vašim potřebám. Stačí zip rozepnout a vyndat potřebné množství náplně. Specialitou nabídky je kuličkový polštář Medical zip, který má i váleček. Váleček slouží k zachování optimální roviny krční páteře. Rozměry tohoto polštáře jsou 45x60cm. Kvalitex nabízí i polštáře větších rozměrů. Příkladem je polštář Alaska nebo polštář Luxus plus o rozměrech 70x90cm. Velkou výhodou kuličkových polštářů je i fakt, že jsou vhodné pro alergiky a dají se bez problémů prát v pračce. Pokud budete potřebovat, můžete duté vlákno koupit i samostatně.

Užijte si pohodlný spánek.

Kuličkové polštáře i další výrobky společnosti Kvalitex jako jsou speciální zimní a letní přikrývky a mnoho dalšího, najdete na www.kvalitex.cz