Kvalitní a luxusní spodní prádlo by nemělo chybět v žádném ženském šatníku

Spodní prádlo je nedílnou součástí našeho každodenního oděvu. Při jeho výběru bychom tak měli hledět zejména na jeho kvalitu. To ovšem není jediná stránka tohoto kousku oděvu, která by nás měla zajímat. Spodní prádlo totiž zároveň plní i funkci estetickou a vhodně zvolená podprsenka či kalhotky dokážou ženě zvednout sebevědomí a povzbudit její smyslnost. Kde ale hledat spodní prádlo, které kombinuje jak kvalitu, tak estetiku a zároveň je pro celodenní nošení komfortní? Odpověď hledejte u francouzských návrhářů, kteří drží v tomto módním segmentu již roky prvenství.

Francouzské spodní prádlo

Řekne-li se totiž luxusní spodní prádlo, je to právě Francie, která každému vytane na mysli. Právě zdejší spodní prádlo je elegantní a stylové. Dokáže vyjádřit něhu, spontánnost, lehkost a stejně tak i odvahu. Francouzské spodní prádlo umí být experimentální, ale nikoli okaté a není žádným tajemstvím, že použité materiály patří mezi ty nejlepší na světě. Hodí se tak pro každou příležitost, u francouzských módních návrhářů totiž najdeme prádlo sportovní, sexy prádlo a zároveň i prádlo jednoduché vyjadřující mírumilovnou ženskou duši. A jaké značky patří mezi ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější?

Chantelle Paris

Spodní prádlo značky Chantelle Paris má v módním průmyslu více než sto třicetiletou tradici a zaměřuje se především na perfektní nositelnost. Toto prádlo je kvalitní, klade důraz na detail, eleganci a pohodlí, a proto jsou nové kousky navrhovány s ohledem na rozdílnou typologii ženského těla. Návrháři Chantelle Paris totiž vědí, že i jen pouhý milimetr může hrát obrovskou roli v tom, zda daný kousek prádla padne či nikoli, a tak se proces výroby skládá z 30 jednotlivých kroků a vybrané materiály prochází celkem 31 testy kvality. U této značky najdete prádlo neviditelnésportovní, ale i prádlo elegantní či odvážně luxusní. Dodržet motto Chantelle, že „Každá žena by měla mít minimálně jednu podprsenku Chantelle“ tak není nic těžkého. Z obrovské nabídky této značky si totiž vybere i ta nejnáročnější žena.

Passionata

Značka Passionata je součástí společnosti Chantelle Group, a tak může čerpat z více než stoletých poznatků své starší sesterské značky. Spodní prádlo Passionata vyniká svou hravostí a krásným estetickým vzhledem, přičemž používá pohodlné a příjemné materiály. Každá nová kolekce této značky zároveň reflektuje poslední trendy ve světě spodního prádla a využívá zejména krajku a mašle a třásně, které svůdnému prádlu dodávají eleganci a hravost.

Aubade

Aubade je značka spodního prádla, která vznikla již v roce 1875 a během let se své prostředky vždy snažila investovat do inovací. Přišla tak s celou řadou novinek v oblasti spodního prádla a použitých materiálů a v současnosti pod touto značkou můžeme najít velmi přitažlivé kolekce reprezentující svůj vzhled a propracování. Aktuálně pod touto značkou najdeme i luxusní kolekci spodního prádla The Bow, kterou vytvořilo světoznámé návrhářské duo Viktor & Rolf. Podprsenky a kalhotky z této kolekce zdobí ikonické mašle a produkty jsou stylizované do výrazné růžové a černé barvy.

Dalšími oblíbenými francouzskými značkami jsou ale například i Lise Charmel či Antigel, které všechny najdete ve specializovaných prodejnách s dámským spodním prádlem Oxalis dessous. Kamenné prodejny Oxalis dessous se nachází v Praze v Obchodním centru Chodov, v Paláci Adria či na Jungmannově náměstí, avšak prádlo lze nakupovat i online na e-shopu společnosti.