Kvalitní lepidla na papír Herkules

Asi se to stalo úplně každému. Sedí za svým stolem v kanceláři a náhle potřebuje něco velmi rychle slepit, jenže po ruce se nenachází žádný vhodný produkt. Kvalitní lepidlo na papír značky Herkules je v českém kraji asi nejznámějším lepidlem vůbec a není divu. Patří mezi nejkvalitnější lepidla na papír a především se prodává hned v několika variantách pro cílené navýšení komfortu. Pojďme si společně představit několik typů tohoto lepidla trochu s bližší perspektivy a odhalme jejich přednosti.

Herkules tyčinka

Lepidlo na papír v podobě vysouvací tyčinky je takovou malou první pomocí v případech, kdy je nutné okamžitě zakročit. Stačí jen sundat uzávěr, několikrát přejet přes papír a následně na něj umístit požadovaný papírový materiál. Lepidlo rychle schne a díky vysouvacímu mechanismu je její používání jednoduché a zároveň snadné.

Tato univerzální tyčinka je vhodná zejména pro malé děti jak předškolního tak školního věku. Určitě je pak využijí v hodinách výuky i v domácím prostředí nebo při ledabylém hraní. Vždy je nutné tyčinku uchránit před vysycháním, které má na lepidlo velice nepříznivý vliv.

Univerzální disperzní lepidlo

Pro všechny kutily, kancelářské pracovníky nebo i domácí hospodyňky se zde nachází univerzální lepidlo. Již nemusíte řešit, jestli zrovna používáte správné lepidlo. Toto disperzní lepidlo se hodí jk na lepení papíru, tak i lepení korku dřevovláknitých materiálů, fotek, kožených výstelek obuvi a na mnoho dalších materiálů.

Vybavte si svou domácnost univerzálním lepidlem, které vám pomůže téměř s jakýmkoliv problémem. Lepidlo se na požadované místo nanáší ve velmi tenké vrstvě. Pak jen stačí oba spoje slepit dohromady a vyčkat na rychlé zaschnutí.

Pokud vás zajímají i další informace o lepidlech Herkules, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.druchema.cz/.