Kvalitní stroj Singer XL 420 nabízí příjemné dva v jednom!

Šicí stroj je v současné době povinnou výbavou každé domácnosti. Stále více lidí přichází na chuť jejich různorodým funkcím i pestré nabídce programů a možná i vy po jeho pořízení uvažujete. Přemýšleli jste ale nad tím, že by vám šicí stroj mohl nabídnout hned dvě oblíbené činnosti zároveň? Šití je jedna věc, ale vyšívání je věc druhá – a kvalitně provedený šicí a vyšívací stroj Singer XL 420 vám nabízí oboje!Co vám může nabídnout?

Zaujala vás představa šikovného pomocníka, se kterým byste se mohli věnovat jak šití, tak i vyšívání bez nutnosti střídat jednotlivé stroje? Potom je šicí a vyšívací stroj Singer XL 420 ideální možností, jak si tento sen pohodlně splnit a moci kvalitu vašeho šití i vyšívání povýšit na úplně novou úroveň. Zajímá vás, co od něho můžete očekávat? Kromě příjemně zvětšené pracovní plochy, díky které získáte mnohem více místa pro svou práci, vám nebude chybět ani automatický navlékač jehly či možnost vkládání spodní niti ze shora.

Nabídka šicího stroje

Šicí stroj se hodí v každé domácnosti, kde čas od času najde své uplatnění. Jistě i vy víte, jak málo stačí, aby se na kalhotách udělala dírka – inu přeci se to nevyhodí! Šicí stroj Singer XL 420 se pyšní nabídkou celkem 30 stěhů, mezi kterými můžete libovolně volit pomocí přehledného menu, jež se velice snadno ovládá. Jistě oceníte i možnost optimální kontroly síly či volbu stehu jediným dotekem, přičemž mezi jednotlivými stehy můžete volit i zrcadlově.

Nabídka vyšívacího stroje

Vyšívání patří mezi stále oblíbenější aktivity, u které se spousta z vás příjemně odreaguje a zároveň vám pod rukama vznikne něco úžasného. Chcete vědět, co můžete od stroje Singer XL 420 očekávat? Součástí je CD s kursem, díky kterému se dozvíte, jak s tímto strojem pracovat – CD vám pomůže překonat rozpačité začátky. Jistě oceníte i možnost stáhnout si libovolný vzor z internetu či kolekce uložené na CD, který si následně můžete uložit do paměti stroje. Nechybí ani 200 vyšívacích vzorů, příjemně velká vyšívací plocha či možnost připojení stroje k PC pomocí USB kabelu.