Kvalitní vína z celého světa

Správný vinař moc dobře ví, že jakost kvalitního vína začíná již na vinici, kde hraje mnoho faktorů pro správně dozrálé a chuťově plné víno. Patříte i vy mezi milovníky tohoto lahodného moku? Kvalitní vína se rodí u zkušených vinařů, věnujících se v dnešní době ekologickému ošetřování vinic. Podporování hmyzu, udržujícího správnou rovnováhu biotopu, stejně tak jako používání sprejů proti houbovým chorobám, napomáhají konečné kvalitě a chuti kvalitního bílého vína a kvalitního červeného vína. V případě nedostatečného zatravnění vinice, vinaři plochy zatravňují uměle, což vede k celkové regeneraci vinic.  Ve finále můžou nabídnout majitelé vinných plantáží konzumentům jen to nejlepší ze své úrody.

 

Ve víně je pravda

Rádi si nalejete skleničku kvalitního bílého vína, či kvalitního červeného vína, necháte volně plout myšlenky a prostě jen relaxujete? Společnost alifea.cz se zabývá prodejem kvalitních vín, dovážených z celého světa. Jistě, jako zkušený a znalý vinař, máte v oblibě zrovna tu svou značku. Ta nejlepší vína z francouzských vinic, ze Španělska, USA, Austrálie, Rakouska, Německa, Nového Zélandu, Maďarska a dalších významných vinařských oblastí, seženete pouze u nás. V Praze organizujeme degustace vín, kde můžete ochutnat spoustu zajímavých vzorků a v přátelské atmosféře pod vedením zkušených odborníků, someliérů a vinařů, jež s naší společností dlouhodobě spolupracují.

 

Podporujeme vaši lásku k vínu

Při degustacích vína v Praze vám pomůžeme najít to Vaše víno, kdy není vůbec důležité, zda jste rozený znalec, anebo pouhý začátečník. Díky degustačním sadám od nás máte možnost vyzkoušet z mnoha vzorků těch nejlepších kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín. Nemáte li dostatek času na degustaci vína v Praze, jsme ochotni zorganizovat ochutnávku vín přímo ve vašem domově, anebo v kanceláři. V degustačních sadách vín má zákazník možnost najít mnoho druhů kvalitních vín z různých koutů světa za zvýhodněnou cenu. Vydejte se například napříč údolím řeky Loiry, poznejte Chablis a jeho rozmanitost, anebo ochutnejte vyzrálé Brunello di Montalcino. Přejeme vám spokojený nákup!