Lampiony štěstí

Každý člověk má jistě nějaká tajná přání. Nikdo o nich neví, ale přesto si všichni moc přejeme, aby se nám ono tajné, vytoužené přání splnilo.

Naštěstí už nemusíte čekat na svůj den narozenin, aby se jeho splnění podpořilo pomocí sfouknutých svíček na dortu. Zkusit se má všechno, tak proč si třeba neposlat své přání do nebe pomocí lampionu štěstí. A co to vlastně lampiony štěstí jsou?

Jedná se o horkovzdušné balóny nejrůznějších tvarů, velikostí a barev. Tyto balónky patří také k zpestřování nejrůznějších akcí, ať už se jedná o narozeniny, Vánoce, Silvestr, firemní večírek, svatby, nebo se dá lampion štěstí poslat jen pro radost. Proč neudělat tyto oslavy krásnějšími a nezapomenutelnějšími. Uvnitř každého z nás jsou ukryty nejrůznější touhy. Nemocný si přeje být zdravý, osamocený člověk si přeje lásku, chudý zase peníze, jiný chce být ve své práci lépe oceněn, další touží po spokojeném bezstarostném životu. A proč nezkusit popohnat splnění našich tužeb pomocí lampionu štěstí. Světlo naděje bude vyneseno až do oblak. Lampiony jsou papírové a ekologické, takže nikde za obzory nenapáchají žádnou neplechu. Vzlétnou po dostatečném naplnění horkým vzduchem, který proudí ze zapálené kostky umístěné na spodku lampionu.

Novinkou jsou i lampiony, které se pouští po vodě. Tak jako dříve mladé ženy pouštěly po vodě svá psaníčka, nezadaní muži zase květiny, vy si můžete poslat po vodní hladině svůj lampion štěstí.

Širokou nabídku létajících i nelétajících lampionu štěstí naleznete na internetové adrese svetlampionu.cz. Každý si zde jistě vybere tvar a barvu, které mu budou nejbližší. Zamilovaní ocení lampiony ve tvaru srdce, optimista zase lampion usmívajícího se obličeje. Chcete-li se podělit o štěstí i se svými blízkými, využijte speciálních slevových akcí.

 

www.svetlampionu.cz