Malování bytů – rychle a spolehlivě

Získali jste starší byt po babičce? Jak jej vymalovat? Jak na malování bytů levně a rychle? Narazili jste na naši nabídku? Co děláme?

Malování bytů je naší doménou již více než 14 let. Jsme ryze česká společnost s bohatou historií a mnoha zkušenostmi. Naším působištěm je hlavní město včetně všech jeho městských částí, ale na přání vás můžeme navštívit také mimo Prahu v okruhu až 30ti km. Volat nám můžete kdykoliv mezi 8. a 20. hodinou od pondělí do neděle včetně svátků.

 

Náš zákazník, náš pán

Při své práci se vždy snažíme o špičkové odvedení všech prací a maximální spokojenost zákazníka. Jak toho docílíme? Zaměstnáváme pouze zkušené a stálé pracovníky, žádné brigádníky, a používáme pouze ty nejlepší barvy značek jako je Dulux, Primalex, Zerro, JUB, Balakom, Johnstone, Bondex nebo Eternal. Také nabízíme balíček služeb zdarma. Ten zahrnuje dopravné po Praze, konzultaci na místě realizace, vypracování nejlepšího možného řešení a zpracování cenové nabídky.

 

Co děláme

Jaké práce kromě malování bytů nabízíme? Co si u nás můžete objednat? Zabýváme kompletními malířskými, natěračskými a lakýrnickými pracemi, lepením tapet a speciálními technikami. Než začneme se samotným malováním, připravíme také podklady, zejména provedeme seškrabání starých nátěrů, vyplnění spár a natřeme zdivo protiplísňovými, izolačními, penetračními a antikorozními nátěry. Co do speciálních technik nabízíme variopaint, benátské štuky, antické zeminy florentské a další.

 

Kde pracujeme

Nebojíme se žádného prostředí. Pracujeme v soukromých, komerčních i veřejných objektech. V rámci malování bytů vám vymalujeme starší panelákový byt, luxusní novostavbu i jednotlivé místnosti jako sklep, kuchyni, obývací pokoj nebo ložnici. Jsme zvyklí na práci ve stísněných prostorách, prašném prostředí i ve zhoršených světelných podmínkách.

 

Jak to probíhá

Jak proběhne samotné malování? Jak se připravit? Není třeba žádných speciálních příprav. Vše potřebné provedou naši pracovníci. Nejprve se sejdeme na místě realizace, kde projdeme vaše požadavky a náš pracovník vám navrhne nejlepší možné řešení vašeho problému. Dále nabídne cenovou kalkulaci a pokud se dohodnete, můžete si rovnou vzájemně rezervovat termín realizace. Před malováním bytů pak vždy provádíme sestěhování nábytku a zabezpečení celého prostoru silnými fóliemi, tak abychom nic nepoškodili. Po ukončení prací pak vše uklidíme a uvedeme zpět do původního stavu.

Zaujaly vás naše služby malování bytů? Chcete vědět víc? Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme s jakýmkoliv problémem.