Manželská postel – jak je to s matrací?

Čím větší blízkost spolu sdílíte, tím lépe váš vztah i všechno ostatní funguje. I proto jsou manželské postele mezi páry tak oblíbené. Ne vždy je však využíváme správně a svému zdraví tak dokonce škodíme. Mluvíme o společné matraci, která jen zřídkakdy vyhovuje oběma nocležníkům. A jaké jsou tedy možnosti?

Na počátku nejde o snadný výběr. Dvě matrace sice dokáží maximálně zohlednit potřeby a přání obou partnerů, ale často se od sebe „rozjíždějí“ nebo tropí jinou neplechu. Společná matrace nikam neutíká, ale co do spánkového komfortu nebývá optimální.

Vybírejte u specialistů

Ideálním řešením pro manželskou postel je vždy oddělená matrace, každý z manželů si tak může vybrat tvrdost podle svých preferencí s přihlédnutím k použitým materiálům. Osoba, která se hodně potí, potřebuje jiné řešení než ta, které je neustále zima.

Jestliže má vaše postel „rám“ do něhož lze matrace přesně zasadit, máte napůl vyhráno. A to i v případě, že jste vlastníkem atypického kousku postele z masivu od vaší prababičky nebo designové vychytávky ze zahraničního nákupního řetězce, do nichž standardní rozměry matrace zkrátka nepasují.

Česká firma Postelia s.r.o. je přímým výrobcem matrací, postelí, roštů a dalšího vybavení do ložnice. Používá špičkové materiály a technologie zajišťující maximální vzdušnost a spánkový komfort. Vyrobí vám matraci jakýchkoli rozměrů do deseti dnů, a to zcela zdarma bez příplatku.

V mateřském e-shopu Spime.cz však najdete i další užitečnou pomůcku – chrániče matrací. Ty nejenom zabrání pronikání nečistot na povrch matrace, a tím i množení nežádoucích roztočů, ale spolehlivě udrží u sebe dvě rozdílné tuhé matrace.

Široký výběr za příznivou cenu

Nedělejte kompromisy tam, kde nemusíte. Inspirujte se širokou nabídkou e-shopu Spime.cz a ustelte si tak, jak je vám to příjemné. Využijte dopravy zdarma na matrace a další zboží nebo zvýhodněných cen při objednávání postelí, v nichž je kromě odvozu obsažena i montáž nábytku odborně vyškolenými pracovníky přímo na místě! Vsaďte na českou kvalitu a vyspěte se dorůžova.