Máte problémy s bolavými klouby? Může vám pomoci kostival a kaštan!

Bolest kloubů je velmi nepříjemná a obtížně se jí zbavuje. Jestliže i vy máte s bolestí kloubů problémy a chcete je konečně začít řešit, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Irel – renomovaný český výrobce účinné přírodní kosmetiky, nabízí jedinečný Masážní gel s kostivalem a kaštanem, který s bolestí kloubů zatočí.

 

 

 

Přináší pomoc pro všechny

Masážní gel s kostivalem a kaštanem od společnosti Irel je určený především na účinnou pomoc s bolestí kloubů. Účinně pomáhá při nepříjemných bolestech, které jsou způsobeny zánětem, ale i při bolestech, které vznikly těžkou námahou. Gel je tak vhodný pro starší osoby,  i pro sportovce nebo všechny, kdo mají s bolestivostí kloubů potíže.

 

Síla přírody funguje spolehlivě

Masážní gel s kostivalem a kaštanem vyniká svým složením. Obsahuje přírodní extrakty z kostivalu a kaštanu, které dokáží tlumit bolesti ale i projevy zánětu. Extrakt z kaštanu například přispívá i ke zvýšení pružnosti cévních stěn a extrakt z kostivalu potom tlumí bolest nejen kloubů ale i svalů. Masážní gel s kostivalem a kaštanem obsahuje také celou řadu dalších potřebných látek. Je to například allantoin, dále také polysacharidy a třísloviny, které zvyšují jeho účinnost. Gel obsahuje i ostropestřcový extrakt, který má výrazné antioxidační a regenerační účinky.

 

Stačí jemné vmasírování

Masážní gel je velmi jemný. Stačí ho lehce vmasírovat na místa kůže v oblasti kloubních spojení a gel začne působit téměř okamžitě. Objevte jeho sílu vy a dejte bolesti kloubů sbohem. K dostání je ve 250g balení.

 

Najdete ho v nabídce na www.irel.eu