Mějte v e-mailu jen to, co sami chcete!

E-mailová adresa je v dnešní době pro drtivou většinu obyvatel naprostou nezbytností. Osobní i služební e-maily jsou pravidelně a intenzivně využívané pro komunikaci i zařizování. Kromě věcí a zpráv, které potřebujeme ale do schránek chodí také spousta nabídek, newsletterů a produktů, o které jsme nikdy nežádali a ani nás nezajímají. Takových zpráv může přijít až několik denně a zabírají jen místo a čas při jejich prohlížení. Bránit se proti takovým zprávám a e-mailům lze vlastními silami jen velmi složitě. Existují ale produkty, které se o vyčištění schránek postarají za vás.

 

Například služba Chytrá Schránka to umožňuje

Jestliže chcete svou e-mailovou adresu využívat naplno, ale nechcete být obtěžovány nechtěnými reklamními e-maily a newslettery, je služby Chytrá Schránka přesně tím, co potřebujete. Nejedná se o novou stránku a založení nové adresy, ale o službu, která udělá z vaší současné adresy mnohem komfortnější a přehlednější místo. Jako první službu si totiž můžete nastavit kompletní zrušení příjmu newsletterů do vašeho e-mailu.

 

Co když budete některé chtít?

I na to bylo při vývoji Chytré Schránky samozřejmě myšleno. Tato služba dává každému zájemci na výběr. Některé newslettery by vás skutečně mohly zajímat, protože lukrativních a zajímavých nabídek není nikdy dost. Sami si můžete vybrat obchody, od kterých chcete newslettery dostávat a číst. Ostatní se vám zobrazovat nebudou. Nebo stačí zadat klíčové slovo či název produktu, o který byste měli zájem. Hlídač pro reklamní e-maily rozliší a případně zobrazí i zprávu, ve které bude daný produkt nabízen. Prostě jen to, co chcete. Víc nic.

COMPUTER-BILD-Jeder-kann-zum-Spam-Taeter-werden-Wer-seinen-PC-nicht-745x559-b0b4e6a20982ad6f

 

Přehledně a aktuálně

Chytrá Schránka také automaticky sleduje za vás aktuálnost jednotlivých nabídek. Neaktuální newslettery prostě a jednoduše nezobrazí, protože není třeba se zabývat nabídkou, která je již pryč. Nastavení zvládne každý za pár minut. Ať budete používat počítač, mobil, tablet, nebo Smart TV, vše bude přizpůsobené se zachováním veškerých funkcí.

Detailní informace najdete na www.chytraschranka.cz.