2

Moderní bydlení? Vsaďte na kámen!

Možností máte hned několik. Specialista na kamenné dlažby a obklady – společnost SiluSTONE nabízí řešení šité na míru pro každého!

 

 

 

Umělý i přírodní kámen

V nabídce společnosti naleznete jedinečné dlažby a obklady dvojího druhu. Prvním z nich jsou obklady a dlažby z revolučního přírodního kamene, který je srovnatelný s kamenem přírodním. Tento materiál nabízí široké možnosti při výběru – vybírat můžete z mnoha barev a provedení. Pro milovníky luxusu má společnost SiluSTONE připravenu také širokou nabídku v kategorii přírodní kámen. Vybírat můžete mramor, čedič, žulu, břidlici a řadu dalších. Stačí si pouze vybrat styl a vytvořit moderní interiér nebo exteriér. SiluSTONE dlažbu a obklady nejen distribuuje ale dokonce i vyrábí, takže čekejte maximální kvalitu. SiluSTONE je prostě jednička ve svém oboru.

2     3

Rychlé profesionální provedení

Společnost SiluSTONE pro své zákazníky nepřipravila pouze jedinečnou nabídku, ale pro každého zájemce nabízí maximální servis. První neocenitelnou službou je, že společnost SiluSTONE můžete kontaktovat i v případě, pokud o dlažbě nebo obkladech z kamene pouze uvažujete. Můžete si objednat nezávislost návštěvu profesionálů ze SiluSTONE přímo u vás doma a spolu s nimi se rozhodnout. Vypracována vám bude i cenová nabídka nebo vizuální projekt a to vše zcela zdarma. Připravena pro vás je i nabídka profesionální práce. Pokud se pro dlažbu nebo obklady z přírodního nebo umělého kamene rozhodnete, nemusíte se téměř o nic starat. Společnost přiveze materiál přímo až k vám a provede veškeré práce. Vy se jen díváte, jak u vás vzniká moderní a stylové prostředí. Připraveny jsou ještě další dva bonusy a to rychlé dodání a extrémní záruka 10 let!

 

4

 

Změňte své bydlení. Více informací naleznete na www.silustone.cz.