Moderní přenosné reproduktory pro možnost hlasité hudby kdekoli a kdykoli

Ačkoliv moderní chytré telefony a tablety mají stále vyvinutější zabudované reproduktory, stále to není ono. Klasické reproduktory prostě nahradit nejdou. Naštěstí v dnešní době může každý poslouchat svou oblíbenou hudbu z telefonu, která bude nahlas a přitom nezkresleně. Dnes si představíme 3 druhy přenosných reproduktorů, díky kterým si můžete užít kdekoliv kvalitní hudbu.

 

Prvním modelem je Philips BT1300A

Jako první model si představíme přenosný reproduktor Philips BT1300A. jedná se o reproduktor, který můžeme bezpochyby označit, jako kapesní. Jeho hmotnost je 180g a rozměry jsou 55x55x55mm. I přes své malé rozměry je schopný přehrávat hudbu hlasitě přitom ve vysoké kvalitě, díky funkci anti-clipping. Přenos hudby z mnoha zařízení je zajištěn díky Bluetooth.

 

Dále představujeme Harman Kardon Esquire Brown

Tento přenosný reproduktor zaujme na první pohled takovými menšími rozměr\y, ale především svou konstrukcí. Kožený panel v kombinaci s kovovým provedením povrchu rozhodně zaujme. Jíž základním vybavením reproduktoru jsou duální měniče a vestavěný basový port, které zajišťují čistou hudbu. Přizpůsobitelné mikrofony a technologie potlačení šumu napomáhají při připojování konferenčních hovorů s jedinečnou čistotou.

JBLCLIPBLK

Nakonec představíme JBL CLIP černý

Přenosný reproduktor JBL CLIP černý se od prvních dvou nabízených modelů odlišuje hned v několika ohledech. Za prvé má kulaté provedení. A zadruhé je vybaven držákem pro snadné přenášení a také má větší rozměry. Připojení mnoha přístrojů opět pomocí Bluetooth i s pevně připojeným kabelem. Napájení baterie vydrží až 5 hodin.

 

Druhů je mnohem více. Stačí správně hledat!

Přenosné reproduktory jsou v současnosti velmi rozšířenou a také vyhledávanou kategorií. Nabídka na našem trhu je velmi široká, ale bohužel ještě ne u všech prodejců. Jedním z prodejců, který má ve svém sortimentu široce zastoupenou i tuto kategorii je například elektro MICHAEL PLAZA. MICHAEL PLAZA elektro je na našem trhu prodejcem elektroniky s dlouholetou tradicí.

Detailní nabídku najdete na www.michaelplaza.cz