Modestia – značka prvotřídního a trendy oblečení. Objevte jeho krásu i vy!

Obléknout se do krásného oblečení dnes není jen tak. V běžných obchodech jsou k dostání většinou jen modely menších velikostí a pokud máte korpulentnější postavu, nastává problém. Modely pro plnoštíhlé většinou vypadají jako pytel…Máte podobný problém? Potom může být i pro vás řešením nabídka společnosti Modestia s.r.o.

 

 

 

Překvapuje rafinovaností střihu i moderními barvami

Modestia s.r.o. je tradiční česká firma, která se věnuje vlastní výrobě dámského úpletového oblečení. Jejich cílem je, nabídnout každé ženě slušivý model bez ohledu na to, jakou postavu má. Každý model od Modestia s.r.o. je promyšlen do poslední nitky. Firma tak může nabídnout módní oblečení i v nadměrných velikostech a módu pro plnoštíhlé.


     

 

Pro běžné nošení, společenská, sportovní a další

V nabídce společnosti najdete oblečení pro všechny příležitosti. Velké popularitě se těší především tuniky, které jsou k mání v rozličných střizích. Modestia si umí hrát s barvami, takže každá tunika překvapuje netradičním spojením barev nebo různých vzorů. Dámy potěší i bohatá nabídka v kategorii trika a halenky. Možné je mít trika i halenky bez rukávu, s krátkých, 3/4 nebo i dlouhým rukávem. Opět v mnoha zajímavých variacích.


     

 

V nabídce u Modestia s.r.o. nechybí ani šaty, saka, kabátky, bolerka, sukně či šaty, které se hodí pro méně i více formální či prestižní společenské akce. Modestia nezapomíná ani na vyznavače sportu. Pro všechny milovníky pohybu připravila speciální kolekci M Athletic, v rámci které nabízí vysoce kvalitní a pohodlné mikiny, tepláky, legíny a trička a to vždy barevně sladěné. Specialitou ve výrobě je potom noční prádlo pro dámy i pány.

  Modestia s.r.o. vyrábí oblečení výhradně z látek dovážených z Itálie, Španělska a Polska. Vždy se jedná o vysoce kvalitní tkaniny, které zaručují příjemnost výsledného modelu.

 

Oblékněte se do kvality a krásy od Modestia s.r.o. i vy. Nabídku najdete na www.modestia.cz