Mohutné náhrdelníky jako doplněk na každý den

Pravda je, že náhrdelníky z šatníků mnoha žen zmizely. Je to obrovská škoda, protože právě tento šperk dokáže dodat celému outfitu neobyčejný šmrnc. Naštěstí se náhrdelníky vrací na scénu a pomalu ale jistě začínají dobývat srdce i českých dam. Ani vám by neměl trendy náhrdelník chybět. Poradíme vám s jeho výběrem i s tím, jak náhrdelník nosit.

 

Čím větší, tím lepší?

Náhrdelník patří mezi ty šperky, které dokáží skvěle podtrhnout celkový look outfitu, ale současně ho i shodit. Pokud vybíráte náhrdelník, je třeba nad tím přemýšlet. Určitě lépe vypadají velké náhrdelníky, nesmí být ale velké až moc a musíte je umět nosit. Velké náhrdelníky musí vždy působit jako dominantní prvek. Hodí se pro běžné nošení i pro slavnostní příležitosti. Pro běžné nošení jsou skvělé náhrdelníky s přívěskem, pro slavností příležitosti jsou lepší náhrdelníky decentnější a ideálně se třpytivým zdobením.

_vyr_12341189_1

Jak náhrdelník nosit?

Trendy je spojení náhrdelníku a košile. Tu si zapněte až ke krku, aby na ní šperk vynikl. Náhrdelník je možné nosit i pod košilí, ale tady hrozí, že zanikne. Šperk vynikne ve výstřihu. Zde je třeba si dát pozor, aby náhrdelník nebyl příliš dlouhý. Pokud sahá až mezi ňadra, může to vypadat hodně vyzývavě až lascivně. Dejte si pozor, aby barva korespondovala s oblečením. Může být kontrastní nebo naopak ladit. Obě varianty vypadají velmi dobře. Pozor si dejte, abyste to se šperky moc nepřehnala. Pokud se ozdobíte mohutným náhrdelníkem, měla byste si vzít už jen méně nápadné náušnice a třeba náramek či prsten. Více mohutných šperků by bylo na škodu.

_vyr_207pol_pl_NASZYJNIK-KOLIA-CZARNA-14141_1

Jaké jsou IN?

Nelze jednoznačně říci, jaký druh náhrdelníku je momentálně IN. Ve vašem šatníku by ale rozhodně neměly chybět levné mohutné náhrdelníky, které mají nadčasový design.

Nebojte se náhrdelníku, pokud vybere správně, podtrhne vaši krásu!