Nápadité, pohodlné i sexy kozačky

Nedílnou součástí zimní sezony jsou boty, které kromě kotníků chrání před mrazem a větrem také lýtka.

 

 

 

Kozačky značky CCC Boty se podle letošních trendů protáhly až pod kolena a nabízejí jak extravagantní, odvážné varianty na platformě a vysokém podpatku, tak umírněnější a pohodlné elegantní či bohémsky hravé modely.

Návrat 70. let na módní výsluní s sebou nese typické prvky jako platformy, lakování, semiš a světle až koňakově hnědou kůži. „Platformy se objevují převážně v kombinaci s vysokými podpatky, které právě na tomto typu obuvi lichotivě prodlužují nohy, ať už se jedná o jehly nebo stabilnější čtvercový půdorys. Špička bot však zůstává kulatá. Rustikální motivy se objevují téměř každou zimu, letos jsou však ještě ozvláštněny nezbytnými kožešinovými prvky, které dodávají i jinak jednoduchým botám bohémský až romantický nádech,“ popisuje zástupce značky CCC Roman Puchala. Kozačky přejaly i trendy, které se tuto sezonu objevují na kotníčkových botách, jako výrazné šněrování či přezky. Šněrování připomene i obutí viktoriánských krasavic na vysokých kramflecích a tomu odpovídají i další aplikace jako krajky a mašličky. Hlavním letošním trendem je však spolu s jezdeckým vzezřením bot již zmíněné zdobení kožešinou, které navozuje atmosféru aristokratického lovu v mrazivé divočině.


O CCC:

Společnost CCC BOTY CZECH, s r.o. je nejrychleji rostoucí sítí prodejen obuvi v České republice. Působí zde od roku 2005 a v současné době má na našem území zatím 51 prodejen. V říjnu 2011 založila značka českou verzi Facebookových stánek: http://cs-cz.facebook.com/cccboty, kde komunikuje se svými zákazníky a zveřejňuje jak módní aktuality, tak informace o chystaných akcích a slevách. Nechybí ani soutěže o boty, poukázky a slevy.

CCC BOTY CZECH nabízí obuv pro ženy, muže a děti pro všechny sezóny i příležitosti. Výrobky společnosti jsou určeny pro široké spektrum zákazníků, počínaje od té nejnáročnější klientely módních butiků, přes klienty středního segmentu trhu, pro které poměr kvalita/cena hraje základní roli, až pro méně náročné klienty, hledající obuv ve slušné kvalitě za dostupnou cenu. Obchodní nabídka CCC má dvě základní kolekce obuvi: jarní/letní a podzimní/zimní, které celkově čítají téměř 2500 vzorů. Součástí sortimentu jsou také módní doplňky a široký výběr kabelek a tašek, dále pak ošetřovací krémy a další prostředky pro péči o obuv.