DSC_0163_1

Nejklidnější večerní usínání…

Den plný pracovního vypjetí je již minulostí, teď nastává odpoledne, a pak podvečer, jehož náplní je klid a odpočinek. Oči Vám mezitím začínají příjemně padat. Kam si to nyní namíříte? Ne, gauč a televize není to nejlepší místo. No přece do postele – do příjemného objetí Vaší deky a povlečení. O tom, že ani za vysokou kvalitu nemusíte zbytečně přeplácet Vás přesvědčí společnost Levná Prostěradla.

 

 

 

Večerní hodiny mají své kouzlo

Spáči jistě potvrdí, že ulehnutí do postele se nevyrovná nic na světě. Nastane-li čas odpočinku a zaslouženého pohodlí, může být nejhorším zjištěním nepohodlné prostěradlo a povlečení, jež škrábe a škrtí. Či přímo kouše! Jako kdyby nás každý žmolek či nevhodný materiál tlačil, svíral a nenechal si v klidu odpočinout. Pak je více než vhodné se poohlédnout po novém, levném ložním prádle, co říkáte?

 

DSC_0163_1   p1

 

Kvalitní povlečení z bavlny, krepu i flanelu

A naprostým základem je kvalitní povlečení. Pro povlečení se používají různé materiály – bavlnu, krep a flanel shledala společnost Levná Prostěradla jako povlečení pro každého. Ve variantách nepopsatelného objetí bavlny, hřejivého doteku flanelu i trochu hrubšího krepu se vyspí úplně každý – stačí si jen zvolit ten nejoblíbenější materiál. Samozřejmostí jsou povlečení ve variantách klasických (90×200 cm) i dvoulůžkových (180×200 cm).

 

krep_108    skenovat0010

 

Více informací o kvalitních povlečeních naleznete na www.levnaprosteradla.cz .