Nejlepší dezinfekční čištění koberců v Brně

Potřebovala jsem profesionální úklidovou firmu na čištění koberců, tak jsem se porozhlídla na internetu na nabídku firem a porovnávala jsem jejich praktiky a ceny. Dívala jsem se i na recenze, jak ji hodnotí zákazníci. Byla jsem překvapená, kolik firem nabízí extrakční metodu čištění koberců a jak ji staví na první místo před ostatní, ale když jsem si přečetla recenze, tak v nich zákazníci nebyli vůbec spokojeni.

Zato strojová metoda čištění koberců není tolik nabízena, ale zákazníci jsou s touto metodou velmi spokojeni. Rozhodla jsem se tedy využít služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která používá strojovou metodu čištění v Brně.

Na centrále jsem si domluvila termín a vůbec neměli problém s tím, že by měli přijít o víkendu. Dorazili dva pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak to všechno bude probíhat. Nejdříve ze všeho aplikovali chemii na koberec, aby se na ni z koberce navázala špína a nečistota a mohl se ten koberec vyčistit. Čekala jsem, jak to bude páchnout, ale příjemně to vonělo a dokonce ta chemie působí dezinfekčně, což byla skvělá zpráva.

Po nějaké době, co se chemie nechala působit, začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem. Jezdili s ním po celé ploše koberce a tím vlastně vznikala pěna, která byla celá špinavá, jak se na ni navázala nečistota ze struktury koberce. Poté pustili vysoce účinný turbo vysavač a začali tím vysávat celý koberec. Vysavač musel být opravdu hodně výkonný, když dokázal odsát téměř veškerou vodu a koberec byl skoro suchý.

Koberec vypadal po zásahu jakoby se znovu „narodil“ a já nemohla uvěřit svým očím, jak je tato metoda účinná a perfektní. Jsem ráda, že jsem mohla využít služeb firmy A SERVIS a určitě doporučím jejich služby dál.

Strojové rotační čištění koberců Brno

Stal se mi malér na koberci a o víkendu měli přijet přátelé. Potřebovala jsem urychleně nějakou úklidovou firmu na čištění koberců v Brně. Firma, které jsem volala jako první, neměli čas hned, ale až po víkendu, což bylo pro mě už pozdě. Tak jsem zkoušela volat firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ti mohli třeba hned. Takže to bylo pro mě rozhodující.

02 Koberce35

Přijeli hned druhý den a pustili se do práce. Nejdříve nanesli chemii, která potřebovala nějakou dobu působit. Po uplynutí doby působení chemie, použili kotoučový stroj, kterým ten koberec kartáčovali a poté jej vysávali velmi účinným turbo vysavačem. Byla jsem ráda, že koberec není na odpis a že mi ho dokázali tak perfektně vyčistit a vzpružit i vlasy na něm. Musím uznat, že vypadal lépe, než kdy předtím.

Firma A SERVIS mi zachránila koberec a uchránila mě faux pas před mými přáteli. Tímto jim velice děkuji a do budoucna doporučím jejich služby dál.