Není svítidlo jako svítidlo

Každý byt i dům si zaslouží kvalitní a zároveň designové osvětlení. Centrálním prvkem osvětlení bývá lustr nebo jiné stropní svítidlo. Ten dodává velké množství světla a je dimenzován tak, aby vydával dostatek světla potřebného pro osvit dané místnosti. Lustry se v dnešní době vyrábí v nepřeberném množství provedení, tvarů, barev a také z rozmanitých materiálů. Záleží potom na vašem vkusu, zda upřednostňujete raději moderní styl nebo se vám líbí víc styl venkovský.

Lustry však většinou na dodání dostatku světla do místnosti nestačí a je zapotřebí použít ještě další doplňková svítidla. Mohou to být stojací lampy, stolní lampičky nebo třeba nástěnná svítidla. Záleží pouze na vašem interiéru, jaký typ svítidla se hodí právě sem. Svítidla si většina lidí nevybírá na internetu, ale potřebuje je vidět na vlastní oči. Proto firma Aulix nabízí možnost navštívit profesionální světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy, kde si mohou zákazníci prohlédnout více než 400 druhů svítidel a v klidu se rozhodnout.

 

Nevíte si rady? Nechte si poradit

Kdo si neví rady s výběrem svítidel, tomu ochotně poradí zkušení odborníci, kteří zájemcům vypracují kompletní návrh osvětlení. A jaká svítidla můžete očekávat? Aulix vám nabídne klasické typy svítidel, které vás zaujmou svou jednoduchostí, univerzálním použitím a navíc ještě nízkou cenou. Potrpíte-li si na módní výstřelky a inovativní moderní prvky interiéru, zaměřte vaši pozornost na moderní stropní svítidla, která pochází z dílny předních světových bytových designerů. Do moderních interiérů se hodí především tato inovativně pojatá svítidla, která vedle svícení budou sloužit rovněž jako designové doplňky a dekorace interiéru. Neváhejte a navštivte i vy světelné studio Aulix.