Nestačí už vašim dětem na hraní jejich dětský pokoj?

Vyhovuje vám vaše současné bydlení, které jste si zařídili a mají i vaše děti svůj vlastní pokoj? Zjišťujete ale, že jejich pokoje už nestačí stále větší kreativitě dětí a že by pro své hrátky potřebovali větší místnost? Mění se v dětskou hernu váš obývací pokoj, což rozhodně nechcete? Chtěli byste dítěti vytvořit jeho vlastní prostor, který by sloužil jako herna, ale už nemáte volnou žádnou místnost, kterou byste mohli pro tyto účely obětovat? Nezapomněli jste na půdu?

 

Ideální prostor přímo nad hlavou

Stačí se jen postavit třebas vašeho obývacího pokoje, podívat se směrem nahoru a řešení máte přímo před očima. Velká a prostorná nevyužívaná půda je z dispozičního hlediska nejlepší možnou volbou, bohužel často opomíjenou. Půda je v rodinných domech pro vytvoření dětské herny často nejvhodnější místností. A realizace vůbec nemusí být složitá.

sweetloft-01

Statisícové investice vás nečekají

Máte strach, že předělání půdy na dětskou hernu bude pro vás velkou finanční zátěží, kterou si nemůžete dovolit? Bojíte se investice, která přesáhne 100 000 Kč, jako v případech, kdy chcete půdu předělat na obytnou místnost? Myslete na to, že funkční místnost není třeba realizovat stejně, jako klasické podkrovní obytné místnosti. Stačí mnohem jednodušší stavební kroky a úpravy. Velmi efektivní systém řešení této problematiky vyvinula a představila společnost IP Izolace Polná. Jedná se o produkt nazvaný aktivní využití půdy Sweetloft.

 

V čem je Sweetloft unikátní?

Program Sweetloft je souborem několika jednoduchých a finančně nenáročných stavebních úprav, určených přímo pro vytvoření funkčního prostoru na půdách rodinných domů. Základním krokem je zateplení podlahy na půdě foukanou izolací Magmarelax a vytvoření nové pochozí podlahy. Zateplená podlaha na půdě dokáže také šetřit výdaje na vytápění interiéru. Investované peníze do přeměny půd se vám budou průběžně vracet na úsporách za vytápění. Šikmé stěny dostanou nový barevný nástřik, což děti jistě ocení. Místnost bude díky nástřiku rozjasněná a opticky větší.

 

Detailní informace a technická data najdete přímo na www.magmarelax.cz.