Nová etapa rezidenčního projektu v Praze na Vackově slibuje exkluzivní bydlení

Někomu stačí ke spokojenému životu láska, jinému štěstí a zdraví. Ale bez útulného bydlení nebudete stejně nikdy spokojení. Naštěstí existují rezidenční projekty v Praze, které se budují v bezpečných oblíbených lokalitách. Jedním z nich jsou Byty Na Vackově.

Pokud vám není lhostejné, jak bydlíte, podívejte se na byty Vackov. Jedná se o sídelní dílo Byty Na Vackově 8. etapy, které je tvořeno 4 novými bytovými domy s nebytovými prostory. Tento projekt osloví zejména díky občanské a dopravní vybavenosti do centra hlavního města. Ihned zaujme destinací, protože ho najdete nedaleko parku Židovské pece.

 

Co vědět o projektu?

Ve čtyřech moderně řešených vilách se nachází 209 nových bytů, 91 garážových stání a pár nebytových prostor. Tato etapa volně navazuje na již uskutečněné stavby kolem ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Bytové jednotky jsou k dostání od jednopokojových o velikosti 31 metrů čtverečných až po pětipokojové o ploše 114,90 metrů čtverečných. Všechny nové byty Praha mají předzahrádku, balkon či terasu. K některým náleží garážová stání a sklepní prostory v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních patrech.

 

S čím počítat?

Dechberoucí byty Žižkov spadají pod nízkoenergetický standard B. Díky tomu ušetří rezidenti za energie. Interiér je moderně řešen a okolí je obklopeno zelení. Unikátní rezidenční dílo vzniká pod taktovkou zkušeného developera Metrostav Development a autorem architektonického zpracování je ateliér KAAMA. Novostavby Praha budou kolaudovány v roce 2024.

 

Lokalita určená pro spokojený život

Komfortní byty Praha se nacházejí ve východní části Žižkova, kde se rozprostírá i oblíbený park Židovské pece. Oblast je občansky i dopravně zajištěna. V blízkosti jsou supermarkety, školky a školy, zdravotnická zařízení i bohaté kulturní i sportovní vyžití.

2 thoughts on “Nová etapa rezidenčního projektu v Praze na Vackově slibuje exkluzivní bydlení

Comments are closed.