Nová izolace půdy od IP Polné šetří až 30 % nákladů za vytápění

Půda jako taková slouží k úschově přebytečného materiálu a věcí, pro které prozatím nemáte využití. Pak se do těchto prostor ukládají typické věci zištné hodnoty, o které rozhodně nechcete přijít. Půdní prostor určitě vybízí i k vytvoření plně komfortních místností pro děti a k vybudování další ložnice. Léto však pobyt pod střechou znemožňuje a v zimě se naopak nedaří pokoje optimálně vytopit. Společnost IP Polná nabízí řešení pro všechny typy problémů, kde je zapotřebí udržet vyprodukované teplo v útrobách domu.

V případě, že hledáte hospodárné a zároveň efektivní řešení sloužící k zamezení úniku tepla, určitě svou pozornost zaměřte na na novou izolaci půdy systémem Magmarelax. Tento moderní stropní systém se plně zaměřuje na nejcitlivější oblast objektu a tím je strop.

 

Stropní systém Magmarelax není řešení, ale nutnost

Již v hodinách fyziky se děti učí, že teplo stoupá pro své odlišné složení vzhůru. Pokud tedy máte zateplenou fasádu po obvodu a vyměněné stará okna a dveře za nová, strop se na snížení nákladů za vytápění rozhodně nepodílí. V takových domech pak funguje jako obrovský tepelný most, jelikož plocha stropu je z důvodu absence stavebních otvorů největší v domě.

Jakmile se stropní systém Magmarelax stane nedílnou součástí vašeho rodinného domu, okamžitě se začne podílet na snižování nákladů za vytápění a dokáže do dalšího roku zajistit celkovou návratnost investice.

 

Popišme si stropní systém Magmarelax

Stropní systém Magmarelax je tvořen dřevěnou lamelovou konstrukcí na záklopech, čímž se vytvoří zdvojená podlaha a dutinový prostor se následně naplní minerální izolací. Takto vytvořené dodatečné zateplení dokáže přinést efektivní výsledky již v první sezóně.

 

Foukaná minerální izolace

Magmarelax co by zateplení pevného stropu zachovává všechny vlastnosti podlahy i půdního prostoru v neměnném provedení. Pouze navýší izolační vlastnosti půdního prostoru a ten se zbaví pomyslné nálepky únikové oblasti tepla sálajícího z rodinného krbu.

 

Stropní systém Magmarelax a jeho výhody

Hlavní výhodou a důvodem k objednání služby se stává okamžitá třetinová úspora nákladů a navýšená požární bezpečnost konstrukce. Foukaná minerální izolace a dřevěná podlaha zachovává veškeré vlastnosti a užitkovou podstatu půdního prostoru. Celá montáž je usnadněna pokládkou předem připravených typizovaných dílů. Dokonce se dokáže naprosto perfektně přizpůsobit tvarovým nepravidelnostem, není tedy třeba propadat obavám náročného vyrovnávání podkladu.

 

Kde se stropní systém Magmarelax dá využít

Stropní systém Magmarelax nachází uplatnění při zateplení betonového nebo keramického stropu. Kromě toho je vhodným řešením pro pevné stropy s jasně definovatelným požadavkem na vyrovnání všech nerovností, čímž se okamžitě navyšuje aktuální standard takové podlahy.

Pro bližší informace navštivte společnost IP Polná a domluvte se na odborné konzultaci přímo u vás doma.