Obchod AV Interiéry rozšiřuje nabídku kolekcí indického nábytku

Obchod AV interiéry je na našem trhu specialistou na prodej nábytku v koloniálním stylu. A v nabídce této společnosti nenajdete napodobeniny jednotlivých druhů nábytku ve stylu jednotlivých exotických destinací, ale nábytek přímo z výroben v daných zemích. Největší specializací jsou země, jako Indonésie, Čína nebo Indie. A právě kolekce nábytku z Indie se v poslední době výrazně rozšířila o nové druhy. V dnešním článku si detailněji představíme 2 nové kolekce.

 

Kolekce Madura

První představenou novinkou ze sekce indického nábytku nabízeného společností AV Interiéry je kolekce Madura. Jedná se o nábytek, vyráběný z typické dřeviny pro tuto oblast, tedy z palisandru. V celé kolekci jsou zastoupeny rozdílné druhy nábytku do jednotlivých místností v interiéru. Vybírat je možné stoly, postele, komody, skříně, věšáky, zrcadla, židle a mnohé další. Všechny druhy nábytku jsou vyráběny ručně, v indických dílnách. Rozhodně nečekejte preciznost v každém sebemenším detailu, ale v tom je právě kouzlo ruční výroby. Jemné odřeniny, suky a praskliny naopak dodají vašemu nábytku nádech originality. Nikdo na světě nebude mít na světě naprosto totožný druh nábytku s totožnou strukturou dřeva. Nábytek Madura je možné vybírat hned v sedmi různých barevných odstínech dřeva.

 

Kolekce Recycle Wood

Jak už dává napovědět samotný název, kolekce Recycle Wood je vyráběna ze starších dřevin, které byly dříve využívány k jiným účelům, tedy z recyklovaného dřeva. Nejčastěji se jedná o dřeva akácie nebo palisandru. Ještě více vyniká originalita každého jednotlivého kusu nábytku. V nabídce je opět zastoupeno hned několik druhů. Pro tuto kolekci jsou typické charakteristické rysy především ve výrazném zbarvení jednotlivých částí, díky kterému zároveň vyniká struktura přírodního dřeva.

 

Další novinky z kategorie indického nábytku můžete najít přímo na www.avinterieryshop.cz.