Objevte i vy sílu Masážního gelu s ostropestřcem!

Masáž má sloužit k uvolnění svalů, kloubů a také mysli. Není ovšem pravdou, že skutečnou úlevu dosáhnete pouze dlouhou masáží, za kterou se často platí vysoké částky. Efektivní masáž si můžete provést třeba i sami doma a může trvat i krátkou chvíli. Stačí si pořídit ty pravé pomocníky. Představujeme vám speciální Masážní gel s ostropestřcem, který překvapuje svými účink

 

 

Kvalita a pomoc spojené v jednom

Masážní gel s ostropestřcem uvádí na český na trh společnost IREL. Tato společnost  se specializuje na výrobu a distribuci účinné kosmetiky s přírodním složením. Cílem společnosti je vytvořit takové kosmetické přípravky, které opravdu fungují. V případě masážního gelu s ostropestřcem se jim tento počin opravdu vydařil. Masážní gel totiž obsahuje výtažky z léčivé byliny – ostropestřce mariánského, která patří k nejsilnějším bylinám vůbec.

Efektivní uvolnění i pomoc od bolesti

Především díky obsahu výtažku z ostropestřce mariánského má masážní gel své silné účinky.  Výtažky z ostropestřce totiž účinně regenerují poškozené buňky kůže a přispívají svým antioxidačním působením k navození její správné funkce a ochraně. Gel je určen na masírování kůže v oblasti svalů a kloubů po předchozí fyzické námaze, při zánětlivých onemocněních kloubů (artritida) a pomáhá i při uvolňování napětí ve svalové hmotě.

 

Účinky poznáte téměř okamžitě

Masážní gel s ostropestřcem je doporučeno aplikovat v menších dávkách na postižené místo a vmasírovat. Není nutné provádět masáž dlouho – gel totiž začíná působit ihned poté, co se dostane do kůže. Gel je k dostání v balení 250g nebo 500 g.

 

Najdete spolu s další kosmetikou IREL na www.irel.eu