Objevte luxusní dentální péči Swiss Smile

Pokud chcete mít zářivý úsměv, musíte se o své zuby starat a v ideálním případě používat špičkové přípravky, které kráse vašich zubů opravdu prospějí. Jako jedno z nejlepších řešení se nabízí unikátní dentální péče od Swiss Smile. Proč?

Swiss Smile je výjimečná péče o zuby

Swiss Smile je značka dentální péče, která se chlubí vysokou účinností. Díky jejím přípravkům i vy dosáhnete zářivého úsměvu velmi snadno. Na vývoji přípravků spolupracuje značka se společností CURADEN, která patří k nejlepším firmám v oboru péče o zuby. Swiss Smile také spolupracuje s více než 200 000 zubařů po celém světě. Poznatky spojuje v jedno a výsledkem jsou přípravky, které rozzáří váš úsměv.

Co můžete mít i vy?

Značka Swiss Smile uvádí na český trh luxusní řadu dentální péče pro nejnáročnější. Kupte si speciální zubní pasty s výtažky z bylin a poznejte unikátní zubní kartáčky, díky kterým si zajistíte prvotřídní péči pro váš chrup. Swiss Smile nabízí také špičkový bělící zubní kondicionér Pearl Shine, který obsahuje vzácnou složku – mikronizovanou perleť z perlových destiček, která se získává pravých mořských lastur. Tato složka má pozitivní vliv na zdraví zubů, obnovuje zubní sklovinu a pomáhá ozdravovat citlivé krčky. Další specialitou v sortimentu je revoluční lesk na rty s okamžitým efektem zvětšení rtů.

Více se o produktech Swiss Smile dozvíte na www.elnino.cz. Společnost el nino parfum, s.r.o. se sídlem v Nové Pace je výhradním distributorem značky Swiss Smile pro Českou republiku.