Obklady – základ každé kuchyně a koupelny

Stavíte nebo rekonstruujete koupelnu a kuchyni? Jistě začínáte od základů, tedy od podlah a obkladů. Nejčastější barvou obkladů do koupelny je modrá nebo bílá, ale stále častěji se můžete setkat také s jinými barvami – zelenou, oranžovou, hnědou i černou.

 

 

Módní trendy v oblasti bydlení se stále mění a dalo by se říci, že dnes si můžete dovolit téměř cokoli. Základem je to, jaký styl se bude líbit vám. Velmi dobré je sladit se vzorem či barvou obkladů v koupelně také další doplňky – držáky na mýdlo či zubní kartáčky, poličky, ručníky i koberečky. Vytvoříte tak jednolitý celek, kde vše bude ladit se vším. Výsledek bude zkrátka perfektní.

Stejně, jako musíte vybrat obklady do koupelny, musíte vybrat i vhodné obklady do kuchyně. Zvolit můžete i několik barev obkladů, které se budou vzájemně doplňovat. Velmi hezky také působí tzv. mozaika. Obklady jsou i v kuchyni velmi praktické, i když dnes již nejsou používány tak často jako v minulosti. Zabrání usazení nečistot, které v kuchyni vznikají na stěnách. Obklady se velmi dobře udržují – stačí je pravidelně očistit mokrou utěrkou s trochou saponátu. Barvu obkladů v kuchyni můžete sladit s kuchyňskou linkou a dalšími spotřebiči a bytovými doplňky. Pokládku obkladů nechte raději na odbornících, kteří provedou pokládku profesionálně.

 

Moderní obklady do kuchyně i koupelny nabízí Keramika Soukup. Velký důraz je kladen na kvalitu prodávaných výrobků. Obklady můžete sladit i s dlažbou. Tato kombinace působí velmi efektně. Keramika Soukup má širokou nabídku jak obkladů, tak i dlažeb. Jistě najdete dlažbu a obklady tzv. do páru. V nabídce najdete také další sortiment, který oceníte při stavbě či rekonstrukci bydlení. Více informací naleznete na internetové adrese www.keramikasoukup.cz. S Keramikou Soukup vytvoříte moderní a zároveň útulný domov velmi snadno.