Oboustranné krby 2017 – dejte svému domu futuristicky nádech

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci bytu a vaším hlavním cílem je klást důraz hlavně na moderní, doslova až futuristický vzhled? Potom nezapomínejte na hit roku 2017, což jsou jedinečné oboustrané krby. Jelikož jde o poměrně žádanou novinku, podívejme se společně na to, v čem jsou vlastně unikátní a proč byste si je měli pořídit i do svého domu.

 

Dva krby v jednom

První unikát je spojený s tím, že se dá říci, že oboustranné krby jsou vlastně řešením, které můžeme označit jako dva v jednom. Proč? Jelikož na krb, tedy konkrétně na hořící oheň budete vidět z různých úhlů nejenom jednoho pokoje, ale můžete na něj snadno vidět i z pokoje druhého. Třeba z obývacího pokoje a z jídelny, nebo z dalších dvou místností, které budou od daného řešení na dohled. Samozřejmostí je stále i vysoká kvalita hoření, nebo i to, že krb bude vytvářet tolik požadované a příjemné teplo.

 

Unikátní instalace do prostoru

Kam dáváte klasický krb? Je pochopitelné, že je to vždy ke zdi. A to buď ke klasické rovné zdi, nebo do rohu. Oboustranné krby se však dávají zcela jinam. A to do volného prostoru. Právě toto umístění umožní, že bude na  krb vidět z mnoha různých místností a různých úhlů. Jde o celkem inovativní řešení, o kterém však musíme říci, že s ohledem na stavební úpravy nemusí být realizace o tolik složitější. Stačí si jenom objednat specializovanou firmu, která má zkušenosti.

 

Dokonalý vzhled

Tento hit roku 2017 mimo jiné zaujme také zcela dokonalým futuristickým designem. Když máme být konkrétní, tak není problém vybírat z různých malých nebo velkých provedení. Stejně tak není problém vsadit na ostré, stejně jako jemné a elegantní linie. Co dále nesmíme opomíjet, to je i široké spektrum barev. Do moderních interiérů jsou dnes poptávány i ty pestré a výrazné, jako je například barva červená, zelená, nebo také barva modrá.