15166630 - perfect glass cleaning,housework with special squeegee

Odstranění rezistentních nečistot z oken ve výškách. Čištění fasád Brno

Jsem majitelem jednoho staršího bytového domu u centra Brna. Pomalu se dům snažím rekonstruovat. Snažím se o rekonstrukci nejprve zevnitř, pár bytů jí už prošlo, ale pomalu spravuji i fasádu domu a částečně střechu. Samozřejmě si na tuto práci najímám dělníky, ale rád přiložím i sám ruku k dílu. Mám rád všechno pod kontrolou. A nemám problém si obléct montérky a pustit se do práce i sám.

Jenomže když jsme posledně dělali s pomocníky ještě nějaké venkovní úpravy, podařilo se nám bohužel zamazat i okna jednoho bytu. Samozřejmě jsem okamžitě nájemníky uvědomil, že za poškození oken můžeme my, proto jim také sám jejich vyčištění zařídím. Skvrny byly docela houževnaté a při jejich odstraňování hrozilo poškrábání skla, a tak jsem se do této práce sám moc nehrnul. Raději jsem si sjednal odborníky. Říkal jsem si, že odstranění pár takových šmouh z oken nemůže být až tak finančně náročné.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken, výškové práce Brno, mi potvrdila, že finančně pro mě nebude tato služba žádný problém. Navíc měla tato firma výborné ohlasy a pobočku přímo v Brně, takže jsem byl rád, že jsem ji našel a hned jsem se jí ozval. Ještě jsem zapomněl zmínit, že také nabízela čištění a mytí oken ve výškách, což byla opravdu velká výhoda.

Firma byla opravdu velmi vstřícná, protože do dvou dnů už tu pracovníci byli nachystaní v plné polní. Nebylo třeba nájemníky bytu vůbec nějak obtěžovat, pouze jsem jim dal vědět termín, kdy se mají pracovníci firmy dostavit. Pracovali ale pouze na čištění vnější strany oken, takže nijak zvlášť nerušili, navíc měli i brzy hotovo, protože práce opravdu moc nebylo. Výsledek čištění jsem sám ještě důkladně zkontroloval a mohl konstatovat, že vše je ve výborném pořádku.

S firmou A SERVIS jsem byl opravdu velmi spokojen.

Čištění Brno, dezinfekce koberců, na kterých se vyřádí děti

Jednou jsem svým dětem dovolila, aby mi pomohli s večeří. A pak jsem si za to nadávala celý zbytek večera. Jenom na chvíli jsem si odskočila do obýváku a menší pohroma byla na světě dřív, než bych stihla říct mrkev. Právě tu děti strouhaly a během té chvíli ji převrhly celou na zem i se šťávou. A aby toho nebylo málo, vylily i skleničku s Coca-Colou. Takže jsem s tím zase jen měla práci navíc. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo.

10409220 - happy mother and son playing in the living room wrestling on the floor

Kamarádka mi řekla, ať vyzkouším nějakou úklidovou firmu, že to určitě vyčistí. Jednu jsem kontaktovala a domluvila se s nimi na čištění. Ale když její zaměstnanci s prací skončili, říkala jsem si zlatá mrkev. Takže mi nezbývalo nic jiného, než hledat někoho znova.

Tentokrát jsem sedla k internetu a dlouho pročítala recenze a diskusní fóra, aby to zase nebyly jen vyhozené peníze. Nakonec jsem se rozhodla pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Brno. Zavolala jsem jim, vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění, a když s prací skončili, docela jsem si nadávala, že jsem se na ně neobrátila jako první.

Koberce byly skvěle vyčištěné, po flecích a oranžové šťávě nezbyla ani památka a vypadaly prakticky stejně, jako když jsem je kdysi kupovala. S čištěním koberců Brno u A SERVIS jsem tedy maximálně spokojená a mohu je všem jedině doporučit, protože svou práci provedli opravdu perfektně a to i za dost krátkou dobu, takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma.