46063414 - close up wooden decking and flooring isolated on white background

Odstranění rezistentních skvrn, fleků z lité, epoxidové, pur stěrky a betonových podlah. Strojové čištění Brno

Vždy jsem chtěla podlahu a ne koberce, protože je snazší na údržbu, ale i ta má svoje úskalí, jak jsme zjistila a nadšená jsme zrovna nebyla. Jednou jsem nechala děti chvíli bez dozoru a málem mě ranila mrtvice. Povedlo se jim podlahu celou počmárat voskovkami. A nevěděla jsem to vyčistit, protože vosk tam stále zůstával a bála jsem se to seškrábat, abych podlahu nějak neponičila. Proto jsem se rozhodla pro úklidovou firmu, že oni si s tím už určitě budou vědět rady.

A na internetu měla nejlepší reference firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah, voskování linolea, nano impregnace Brno. Zavolala jsem jim a domluvila si s nimi termín čištění. Do druhého dne vytvořili finanční plán, který jsme schválila, a potom se dostavil tým zaměstnanců, který se hned pustil do práce.

Byli jsme mile překvapeni, že nábytek a všechno si odtahali sami a my se nemuseli s ničím stěhovat, protože to je vážně náročná práce. Po vyčištění za pomoci kotoučového stroje s příslušnými prostředky dali naše podlahy do původního stavu, byly perfektně vyčištěné a krásně provoněli naše prostory. Šmouhy po voskovkách zmizeli a naše podlaha byla jako úplně nová.

Tímto bych chtěla všem službu čištění podlah Brno všem vřele doporučit, protože mě opravdu nenapadá nic, co bych jí mohla vytknout, určitě s ní budete moc spokojení. Navíc je nabízí i za podle mého velmi příznivé ceny. Jejich zaměstnanci jsou k tomu všemu velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, což už se mi párkrát stalo. Zkrátka A SERVIS je zárukou kvality v každém ohledu, na který je spolehnutí.

Profesionalita v čištění koberců. Hloubkové tepování sedaček Brno

Vždycky jsem se snažila manžela přesvědčit, že mít koberec v kuchyni není zrovna nejlepší nápad. Ale on se nikdy nenechal přemluvit, že je prý na koberce zvyklý, že nesnáší papuče, a že je rozhodně ani neplánuje nosit. Hádali jsme se kvůli tomu tisíckrát, ale nikdy nechtěl ustoupit. A jednou, když se mu povedlo na koberec v kuchyni vylít javorový sirup, už mě opravdu málem brali všechny čerti. Vrazila jsem mu do rukou kartáč s kýblem a ať si to jednou zkusí vyčistit sám. A samozřejmě mu to nešlo. Ne, že by přiznal, že koberce v kuchyni je blbost, to ne, ale aspoň se rozhodl, že na vyčištění koberců najme a zaplatí úklidovou firmu.

58640008 - carpet

Kontaktoval úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců, sedaček Brno a domluvil se s nimi na termínu a ta dále. Za týden k nám přijeli koberce vyčistit.  Jejich zaměstnanci pracovali velmi rychle a přitom jejich práce byla vynikající. Naše koberce jsou zase perfektně čisté, prozářily se jejich barvy a vypadají úplně stejně, jako když jsme je pořizovali. Javorový sirup.

Jsem velmi spokojena s jejich provedenou prací a i jejich jednáním, protože to byli všichni velmi slušní lidé, kteří byli velmi profesionální a ve všem věcem v bytě byli moc opatrní. Tímto bych chtěla tuto firmu všem vřele doporučit, protože jsem více než přesvědčena, že s ní budete určitě hodně spokojeni.

Jediné, čeho se nesmíte leknout, je o něco vyšší cena, ale když srovnám poměr cena a výkon, určitě se nebude jednat o zbytečnou investici. V tomto zrovna musím s manželem souhlasit, protože najít dnes opravdovou kvalitu je horší, proto si za ni klidně připlatíme.