85acz

Opravdu kvalitní průmyslová čerpadla jedině od Envicomp

Najít spolehlivého výrobce průmyslových čerpadel není v dnešní době jednoduché. Většina výrobců totiž hledí především na to, aby vyrobili v co možná nejkratším čase obrovské množství a zapomíná hledět na kvalitu výrobků a jejich funkčnost. Pokud se rozhodnete k nákupu průmyslového čerpadla, volte společnost Evicomp.

 

 

 

Evicomp je jistota a spolehlivost v oblasti čerpadel

Společnost Evicomp vznikla již v roce 1993 jako firma se zaměřením na čerpací a filtrační techniku pro průmyslové využití. Evicomp dováží čerpadla a filtry pouze od renomovaných světových výrobců na náš trh a vy tak máte jistotu nákupu velice kvalitního výrobku světové kvality. Společnost se nesoustředí pouze na prodej, ale na komplexní servis ke všem dodávaným výrobkům. Také dodání náhradních dílů není žádný problém. Veškeré náhradní díly k prodávaným produktům má totiž okamžitě k dispozici ve skladu v Ledči nad Sázavou.

 

                  

 

Čerpadla hrají v sortimentu hlavní roli

Čerpadla jsou v sortimentu Evicomp nejrozšířenějším výrobkem. Čerpadla můžete nakupovat od takových světových velikánů, jakými jsou společnosti M PUMPS, VERSA-MATIC, EMEC, OBL, JESSBERGER, CORODE, GEMMECOTTI a mnoho dalších. Společnost se snaží svým zákazníkům nabídnout výhodný poměr kvality a ceny dodávek a vytvořit dlouhodobou spolupráci. Ke všem dodaným typům zajišťují záruční i pozáruční servis, včetně dodávek náhradních dílů přímo ze skladu.

Kompletní nabídku průmyslových čerpadel a filtrů pro průmyslové využití naleznete na www.envicomp.cz.