1_Europe

Parník v Praze – super volba pro vaše večírky i jiné oslavy

Chcete zažít něco, na co budete dlouho vzpomínat? Zkrátka něco jedinečného? Našli jsme pro vás řešení – přináší ho společnost Parníky Praha.

Chcete zažít něco, na co budete dlouho vzpomínat? Zkrátka něco jedinečného? Našli jsme pro vás řešení – přináší ho společnost Parníky Praha.

 

 

 

Vše zajistí za vás

Společnost Parníky Praha se specializuje na pořádání firemních a společenských večírků, svateb, různých oslav, konferencí, školení…Zorganizují vám vše, na co si jen vzpomenete a jako bonus vám k tomu všemu nabízí exkluzivní místo konání – luxusní parník v Praze!

 

1_Europe

 

Na co se můžete těšit?

Jedná se o luxusní parník se dvěma krytými a moderně zařízenými palubami, na kterých je místo pro 220 až 350 osob dle ročního období a jsou plně klimatizované. Na parníku se nachází například i taneční parket nebo krytá zahrádka. Parník je pro párty a oslavy zkrátka jako stvořený.

Stačí říct – vy se budete jen bavit!

Pokud se rozhodnete pro párty na parníku, rozhodně nebudete litovat. Společnost Parníky Praha totiž zařídí vše za vás. Připraví pro vás kompletní program, zajistí catering, ubytování, dopravu (loď má bezbariérový přístup) i parkování.mohou také loď přizpůsobit vašim představám. Pokud budete chtít, vyplní vám všechny vaše požadavky. Vy se prostě budete jen bavit a užívat si netradiční zážitek, na který budete velmi dlouho s radostí vzpomínat.

 

detail5

 

Pluje se, kam řeknete

Svůj parník v Praze řídíte vy. Trasu, kterou chcete během oslavy absolvovat, totiž volíte vy. Objednat si můžete vyhlídkovou plavbu po Praze, nebo můžete vyplout směr Mělník nebo třeba Slapy.

 

Objevte svůj parník v Praze. Kompletní informace najdete na http://www.parniky-praha-rp.cz/