Podzimní vychytávky pro zahřátí

Podzim je tím pravým obdobím, kdy se doma rádi choulíme do velkého měkoučkého svetru a teplých ponožek. Chladnější počasí si ale bere i svou daň, kterou trpí mnoho lidí v podobě stále studených rukou a nohou. Jak se na podzim pořádně zahřát? Poradíme vám!

 

Svařák nebo oblíbený čaj jinak

Máte svůj oblíbený čaj nebo horký nápoj? Podzim je tím správným obdobím, kdy jim můžete naprosto propadnout! Neodbývejte se ale klasickým sáčkem čaje, zalitým horkou vodou. Udělejte si na dýchánek čas a užijte si ho na maximum. Můžete pozvat i vaše kamarádky a udělat si hezké podzimní odpoledne. Čaj si navíc můžete vylepšit zázvorem, skořicí nebo i mlékem, ke kávě přidat vaječný likér nebo šlehačku se skořicí a na horkou čokoládu zase nasypat marshmallows a přidat tučnou porci šlehačky.

Polévka

Milujete polévky? Pak si jednu z nich připravte! Jestliže máte už dlouho tip na novou polévku, kterou byste si rádi připravili, podzim je ideálním obdobím, kdy se polévkou skvěle zahřát. Mnoho polévek je i natolik vydatných, že vystačí jako celé hotové jídlo na oběd či večeři.

Speciální deka Co vás zachrání při večerním příchodu z práce, kdy jste úplně promrzlí? Elektrická deka Orava EB-180! Tato deka má rozměry 180 x 130 cm a můžete si ji rozprostřít do postele nebo se do ní zachumlat na sedačce a sledovat váš oblíbený film. Elektrická deka Orava je opatřena LCD displejem i regulací teploty na 6 různých úrovní, sami si tak budete moci nastavit takové teplo, které vám bude příjemné. Deka je zabezpečena proti přehřátí. Lze ji prát v pračce po odpojení regulátoru. Elektrická deka Orava je skvělý dárek všem vašim zimomřivým kamarádům. Zakoupit si ji můžete na www.orava.cz za 1 259 Kč.

 

Cvičení

Mnoho z vás teď určitě najde spoustu důvodů, proč tento způsob zahřátí ihned vypustit, ale opravdu je tomu tak – cvičením se skvěle zahřejete. Pokud budete navíc cvičit dlouhodobě, vaše tělo se bude lépe prokrvovat a budou vám méně mrznout ruce i nohy. Podzimní běh s vaší kamarádkou nebo pejskem můžete navíc spojit i s hezkou procházkou přírodou!

A to je pouze základ. Jistě i sami vymyslíte mnoho dalších strategií a možností, jak se pěkně zahřát, abyste mohli úspěšně odolávat nástrahám podzimních dní.